Jump to content




DJD

Recommended Posts

άρχισε να μου κάνει κουλά και η οθόνη σήμερα. Το πρωί δεν άνοιγε, τώρα το βράδυ μου πέταγε μόνη της το OSD menu, και μου πείραζε τις ρυθμίσεις. Έκανε και reset στις ρυθμίσεις και τώρα με στραβώνει / μπάτσοι-γουρούνια-δολοφόνοι (πάει με όλα αυτό :p). Αναρωτιέμαι τι θα ψοφήσει πρώτο: η vga ή η οθόνη;

Link to comment
Share on other sites

πως την έχουν δει τα πράγματά μας ρε $#$στη μου? τι νομίζουν πως είμαστε???

Έλληνες κροίσοι με χ γράμματα:p

btw πάρε μια u2311 να βρεις την ησυχία σου, είναι σα να κλέβεις εκκλησία το monitor αυτό..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!:)

Τι θυμήθηκα πρωί πρωί... kefitoys.com - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΑΚΙ ΜΕ ΕΛΑΤΗΡΙΑ 53 Χ 37 ΕΚ

subbuteo.jpg

Νικο οταν ξαναπερασεις απο το εργαστηριο κανε τον κοπο

στο απο πανω στενο ειναι το παλικαρι

και (μεταξυ πολλων αλλων) εχει γνησια κιτακια subbuteo δεκαετιας 80...στις original συσκευασιες τους λεμε...

μονο που εβγαλα την astropitch απ'το ρολο και θυμηθηκα την βελουδινη υφη της, συγκινηθηκα...

Link to comment
Share on other sites

SUBBUTEO ΔΕΙΧΝΕΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΒΕΒΗΛΕ

Στραβοξύπνησες πρωί πρωί μου φαίνεται...κουζουλάθηκες μωρέ?:p

Μικρός έπαιζα ποδοσφαιράκι με ελατήρια και Subbuteo.

Λες να τα μπέρδεψα?:p

Μάλιστα αυτό με τα ελατήρια σκέφτομαι να το πάρω και να πάω στον [MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION] για κανά ματσάκι.:)

Link to comment
Share on other sites

Νικο οταν ξαναπερασεις απο το εργαστηριο κανε τον κοπο

στο απο πανω στενο ειναι το παλικαρι

και (μεταξυ πολλων αλλων) εχει γνησια κιτακια subbuteo δεκαετιας 80...στις original συσκευασιες τους λεμε...

μονο που εβγαλα την astropitch απ'το ρολο και θυμηθηκα την βελουδινη υφη της, συγκινηθηκα...

Εχει και στην Καλλιθεα τετοιο μαγαζι(με το ιδιο λογοτυπο) κοντα στο σπιτι μου:T:

Link to comment
Share on other sites

Στραβοξύπνησες πρωί πρωί μου φαίνεται...κουζουλάθηκες μωρέ?:p

Μικρός έπαιζα ποδοσφαιράκι με ελατήρια και Subbuteo.

Λες να τα μπέρδεψα?:p

Μάλιστα αυτό με τα ελατήρια σκέφτομαι να το πάρω και να πάω στον [MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION] για κανά ματσάκι.:)

Συνηθίζεται όταν παραθέτεις φωτογραφία κάτω από σύνδεσμο, αυτή να αναφέρεται σε αυτόν. Διαδικτυακό Savoir Vivre:p

Link to comment
Share on other sites

3ο συνεχομενο σ/κ στην λαμια... βαριεμαι και θελω να κατεβω αθηνααααααα

Μην νομίζεις, τα ίδια και τα ίδια στην Αθήνα...clubing, χαμός από κόσμο/μωρά, κάτσε Λαμία που έχει και ησυχία.:p

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τελευταία μια από δω μια από κει σε γυναικωνίτες καταλήγω

Ελπίζω να μην είναι η στροφή που παίρνω σιγά σιγά στη ζωή :p

εξαρταται ποια ειναι αυτη η στροφη...

εαν στους γυναικωνίτες στο μυαλο σου κυκλοφορουν σεναρια τυπου Σειρηνακη, νομιζω οτι εισαι στο σωστο δρομο ακομα...μην ανησυχεις ειναι φυσιολογικο

εαν ποιανεις τον εαυτο σου να χαιρεται που ξερει τι θα γινει στο επομενο επεισοδιο "της ζωης της αλλης"

καθως και ποια βερνικια νυχιων θα φορεθουν φετος,

τοτε ναι πιθανοτατα καπου χαθηκες στη διαδρομη και εχεις παρει λαθος στροφη :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.