Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλημέρα Lab!:)

Δεν ξεκίνησε καλά η ημέρα...νομίζω ότι γερνάω.:p

Σκύβω να πλύνω το πρόσωπο το πρωί και έμεινα εκεί...τρελός σφάχτης στη μέση! (ακόμα πάω λες και έχω πάρει σασί:p)

Δέκα λεπτά μετά κατεβαίνω τις σκάλες, νοιώθω ξαφνικά ένα τράβηγμα στον αστράγαλο και περπατάω με ζόρι τώρα.

Σκέφτομαι άραγε...να πάω για χ@σιμο ή θα με βρει τίποτα και εκεί?:p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Lab!:)

Δεν ξεκίνησε καλά η ημέρα...νομίζω ότι γερνάω.:p

Σκύβω να πλύνω το πρόσωπο το πρωί και έμεινα εκεί...τρελός σφάχτης στη μέση! (ακόμα πάω λες και έχω πάρει σασί:p)

Δέκα λεπτά μετά κατεβαίνω τις σκάλες, νοιώθω ξαφνικά ένα τράβηγμα στον αστράγαλο και περπατάω με ζόρι τώρα.

Σκέφτομαι άραγε...να πάω για χ@σιμο ή θα με βρει τίποτα και εκεί?:p

Κόψε το τσιγάρο και κάνε λίγη γυμναστική, άλλος άνθρωπος θα σαι σε 2 μήνες. Και αν το κόψεις πρόσεχε την διατροφή γιατί θα παχύνεις.

Link to comment
Share on other sites

Κόψε το τσιγάρο και κάνε λίγη γυμναστική, άλλος άνθρωπος θα σαι σε 2 μήνες. Και αν το κόψεις πρόσεχε την διατροφή γιατί θα παχύνεις.

-Κάνω ήδη ηλεκτρονικό περίπου δύο μήνες και έχω δει μεγάλη διαφορά.:T:

-Πάνω που είχα ξεκινήσει το ποδήλατο το παράτησα λόγω χειμώνα/χρόνου. Πρέπει να ξεκινήσω ξανά...η αλήθεια είναι ότι είχα δει αισθητή διαφορά προς το καλύτερο τότε.

-Πρέπει ήδη να χάσω πολλά κιλά...άστα μην με χτυπάς εκεί που πονάω!:p

Ααχχχχ...τον χάνετε τον Lakiiiii!:p (με έχει στενοχωρήσει και ο [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] αυτές τις ημέρες...)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.