Jump to content




DJD

Recommended Posts

Lakisss αγόρι μου....μήπως έχεις πυρετό? :hehe:

Δεν ξέρω για τον Λάκη, εγώ ακόμα έχω.. 38 πριν μια ώρα..

Αργότερα θα πάω με την μητέρα μου και τον πατέρα μου στον γιατρό (ο οποίος πατέρας μου είναι επίσης άρρωστος..)

Όποιος έχει λιγότερο πυρετό οδηγάει.

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλό; Τόσο δύσκολο είναι να βάλουν πρίζες στα λεωφορεία του ΚΤΕΛ; Από Κεφαλονιά για Αθήνα και σε καλύπτει οριακά η αυτονομία του iPad. Δε μιλάμε για laptop και smartphone...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλό; Τόσο δύσκολο είναι να βάλουν πρίζες στα λεωφορεία του ΚΤΕΛ; Από Κεφαλονιά για Αθήνα και σε καλύπτει οριακά η αυτονομία του iPad. Δε μιλάμε για laptop και smartphone...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

first-world-problems-12.jpg?w=500&h=334

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλό; Τόσο δύσκολο είναι να βάλουν πρίζες στα λεωφορεία του ΚΤΕΛ; Από Κεφαλονιά για Αθήνα και σε καλύπτει οριακά η αυτονομία του iPad. Δε μιλάμε για laptop και smartphone...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Ζητάς πριν μάθουν να μπουσουλάνε να πάνε με την μια στην τηλεμεταφορά...

Εδώ δεν έχουν τουαλέτα και κλιματισμό!!

Το αστείο είναι πως για να παω απο ΝΥ σε Ουάσινγκτον το λεωφορείο είχε wifi που κατέβαζε με 1400 kb/sec σε κατι 8 mega attachements που άνοιξα!!

Link to comment
Share on other sites

Ατιμοι οδοντιατροι.μια στραβη να κανουν ,ο πονος σε κυνηγαει μεχρι αηδιας μετα!

ευτυχως πηγα σημερα και εγινε διελευκανση του θεματος για να ειναι ολη η οδοντοστοιχεια ετοιμη για το σαββατο.

Link to comment
Share on other sites

Φιλική συμβουλή προς τον Περικλή. Κοίτα μην κοροϊδέψεις κανέναν εκεί στο Penn University. :p Πάλι πυροβόλησε ένας κάτι συμμαθητές του, επειδή τον κοροϊδεύανε.

Σε σχολείο έγινε όχι σε πανεπιστήμιο :p

Άσε αμα αρχίσω το χιούμορ που προτείνει ο αστρολλαβος δεν με βλέπω καλά :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Periklis_pap
Link to comment
Share on other sites

first-world-problems-12.jpg?w=500&h=334

Αν θέλουν να έχουν υπηρεσίες μπανανίας, ας ζητάνε και αντίστοιχο κόμιστρο. Όχι 23+7€ (τα +14€ είναι για το πλοίο-καρυδότσουφλο, που ήμουν όλη την ώρα έξω, γιατί δεν είχε χώρο μέσα - κι αυτό μήπως θεωρείται fwp?). Όταν ζητάνε εισιτήρια αντίστοιχα των τρένων της Ελβετίας, απαιτώ και αντίστοιχες υπηρεσίες.

εδιτ: διόρθωση στην τιμή του πλοίου. Μπάι δε γουέι, πήγαινε-έλα, με Ολυμπιακή, για το Σ/Κ της 25ης, τελική τιμή 72€ (60€ αντίστοιχα, για το ΚΤΕΛ). Για να έχουμε μια εικόνα για το κόστος του ΚΤΕΛ.

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλό; Τόσο δύσκολο είναι να βάλουν πρίζες στα λεωφορεία του ΚΤΕΛ; Από Κεφαλονιά για Αθήνα και σε καλύπτει οριακά η αυτονομία του iPad. Δε μιλάμε για laptop και smartphone...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Ζητάς από 24v να τροφοδοτήσουν μετατροπέα dc/ac 220v με πρόβλεψη για κάθε επιβάτη; !!

Γιατί να μην ρυμουλκεί ένα ζεύγος (γεννήτρια με μηχανή) κατευθείαν να δουλεύουν και μπιστολάκια για τα μαλλιά και όλα : P

Αυτό που ζητάς είναι εξαιρετικά δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites

Νταξει δεν ειπαμε να εχουν 52 πριζες σουκο , αλλα ας ειχαν τουλαχιστον τη θεση του αναπτηρα , να βαζαμε εμεις μετατροπεα.

Λιγο πολυ οι περισσοτεροι απο μας εχουμε παρει car kit φορτιστη για τα κινητα μας.(ουτε 15 ευρω δεν κανει).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.