Jump to content




DJD

Recommended Posts

Παίζει να είσαι ο ορισμός του να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα ε; :p

Αν μιλαμε για τυπακια σαν αυτα που αναφερει ο Myralis ναι να τους "ψοφησει η κατσικα",η μαλλον ποια κατσικα ολο το κοπαδι.

Η πλακα ειναι οτι μολις διαβασα το ποστ του Myralis ανοιγω λιγο το παραθυρο του δωματιου μου και βλεπω να περνανε 2 κοπελιες με μισο μετρο τακουνι πιασμενες χερι χερι γιατι δεν μπορουσαν να περπατησουν:tomato:

Και φταιω εγω μετα.Ρε ουυυυυυυστ.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

...και βλεπω να περνανε 2 κοπελιες με μισο μετρο τακουνι πιασμενες χερι χερι γιατι δεν μπορουσαν να περπατησουν...

Ζωάδια...

Τι το φοράς αγάπη μου αν δε μπορείς να το υποστηρίξεις;

:p

Link to comment
Share on other sites

ανοιγω λιγο το παραθυρο του δωματιου μου και βλεπω να περνανε 2 κοπελιες με μισο μετρο τακουνι πιασμενες χερι χερι γιατι δεν μπορουσαν να περπατησουν
Και ανοίγω επιτόπου το συρτάρι, παίρνω τη NIKON με τον 300άρη και αρχίζω!!

FIXED!

Link to comment
Share on other sites

Η γυναίκα μου πάντως που γενικά φοράει αρκετά ψηλά και δεν έχει πρόβλημα να κάνει και απόσταση περπατώντας, αυτά που έχω στο avatar τη δυσκόλεψαν απίστευτα. Παρόλο που από το συγκεκριμένο σχεδιαστή έχει πάρει πολλά και είναι όλα εξαιρετικά και ξεκούραστα παρέχοντας παράλληλα και πολύ καλή ισορροπία, τα συγκεκριμένα δε μπορούσε να τα περπατήσει άνετα με τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Μία εβδομάδα στην Κεφαλονιά, μιάμιση μέρα με καλό καιρό. ffs. Μέχρι και τη λιακάδα και τη ζέστη πούλησαν οι φούστηδες...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Έλα ρε γκρινιάρη.....στα μέρη μας ο καλός καιρός έρχεται το Μεγάλο Σάββατο και την Κυριακή. Ξέρω τι σου λέω :p

Link to comment
Share on other sites

Παίδες,Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση σε όσους πιστεύουν,καλή μάσα σε όσους δεν πιστεύουν :p και καλά να περάσετε με τις οικογένειες σας και τους φίλους σας!!

Link to comment
Share on other sites

καλό πάσχα για αύριο με κοψίδια κλπ και φωτογραφίες ... και καλή ανάσταση και να μαστε καλά και του χρόνου να γιορτάσουμε όπως επιθυμούμε

και το ddl που είπαν ότι έκλεισε αλλά ξανάνοιξε και θα είναι μόνο για κους κους :tomato:

edit

πάω να φτιάξω τα κοκορέτσια

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.