Jump to content




DJD

Recommended Posts

Γελάς ..αλλά έχω δει pc από πρώην μου έτσι ... γέμισε η βεράντα σκόνη :fist:

Και οι τραγικοί που είχαν συνθέσει/φτιάξει το pc πάνω στο cpu είχαν αφήσει την ετικέτα με την τιμή του ...

Αν δεν εχεις ανοιξει pc που ηταν μεσα σε συσκευαστηριο πορτοκαλιων και ειχε να καθαριστει 11 χρονια δεν εχεις δει τιποτα,πιστεψε με.......:wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

format !!!

όχι ρε φίλε δεν παίζει ..πριν 7-8 μήνες του έκανα και ζήτημα να έχει 15 προγράμματα πάνω ..

το παρατήρησα να δω τι παίζει..

Ακόμα 100% βαράει.. αλλά διαγράφει ακόμα τα .rar αρχεία τα μικρά .. που πάντα ζωρίζεται λίγο να τα σουτάρει.

Κάποια στιγμή το μtorrent τράβαγε 780mb ram ..απο τα 2Gb συνολικά με 78% όλα μαζί.

Τώρα που έπιασε τα πιο μεγάλα διαγράφει πιο γρήγορα...

αλλά νομίζω ότι έβαλα πάνω απο 200Gb να διαγράψει μονομιάς... με πολλά από αυτά να είναι πακετάκια .rar ...

Μέχρι να γράψω το μήνυμα ξανανέβηκε στα 770+ mb να τραβάει το μtorrent ...:hang2:

και ανεβαίνει ...

Link to comment
Share on other sites

Ατάκα της "δημοσιογράφου" στο δελτίο του ΑΝΤ1 πριν μερικά δευτερόλεπτα

"είναι αλήθεια ότι στους λόγους τους έχουμε σπέρματα προεκλογικού περιεχομένου" :D

Εκεί ο νους της αυτής :D:haha:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.