Jump to content




DJD

Recommended Posts

θεσσαλονίκη σε μια φάση αναγκάστηκα να κλείσω τα παραθυρα, γιατί το νερό μπήκε στο σπίτι :X:

ενταξει εμεις δεν ειμαστε τοσο τραγικα. Που μενεις και εβρεχε τοσο ασχημα?

ψιλο βρεχει τωρα αλλα ειναι ολα τα λεφτα..

ΔΡΟΣΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3673]hayabusa[/MENTION] Πριν λιγο που τσεκαρα τα MB μου στο what's up που εχω ειδα ότι ειμαι εξτρα 1.5 gb.Και μολις το ειδα νομιζα ότι ηταν κανα bugaki.Το εχεις τσεκαρει αν ισχυει??

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

χααχχααχχα πιτσιρικαδες που ειστε.... εμενα καθε μερα θελουν να με γνωρισουν ποσες γυναικες που ειναι στην περιοχη μου, μην σας πω για τα δωρεαν iPhone που εχω κερδισει ;)

Link to comment
Share on other sites

χααχχααχχα πιτσιρικαδες που ειστε.... εμενα καθε μερα θελουν να με γνωρισουν ποσες γυναικες που ειναι στην περιοχη μου, μην σας πω για τα δωρεαν iPhone που εχω κερδισει ;)

χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0

Link to comment
Share on other sites

επιτέλους και μια νύχτα που θα κοιμηθώ χωρίς κλιματισμό

μέγα μίσος για το κολομηχανημα που όταν ξυπνάς το πρωί,νιώθεις ότι έχεις καταπιεί γυαλόχαρτο,σταδιαλα :nada:

www.tsekouratoi.gr: Συναγερμός για τη νόσο των κλιματιστικών

Link to comment
Share on other sites

επιτέλους και μια νύχτα που θα κοιμηθώ χωρίς κλιματισμό

μέγα μίσος για το κολομηχανημα που όταν ξυπνάς το πρωί,νιώθεις ότι έχεις καταπιεί γυαλόχαρτο,σταδιαλα :nada:

πρέπει να κάνεις συντήρηση το κλιματιστικό, με υγρό ψεκαστήρι (σε κατάστημα με ψηκτικά το έχει). Εμένα θέλει και καθαρισμό-ψεκασμό και αλλαγή φρέον γιατί μάλλον λιγόστεψε και ζορίζεται παραπάνω. Το 50άρι ο τεχνικός θα το θέλει σίγουρα :giveup:

Αν το χρησιμοποιείς 24ωρο θέλει ανα 6 μήνες maintainance.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.