Jump to content




DJD

Recommended Posts

lol, εσύ με τι αποδείξεις υποστηρίζεις ότι δεν υπάρχει Θεός δηλαδή ;

Με τις ίδιες που υποστηρίζεις ότι δεν υπάρχουν νεράιδες, φαντάσματα και το ιπτάμενο μακαρονοτέρας.

Δηλαδή όποιος θεωρεί (γιατί εδώ παίζεται το παιχνίδι) ότι τα πιστεύω σου είναι δεν είναι άξια σεβασμού, έχει το δικαίωμα να τα χλευάσει, και άρα να σε προσβάλλει... Σωστά;

Έπαθες σωματική βλάβη; Έχασες την οικογένειά σου; Έχασες τις οικονομίες σου; Δεν έπαθες τίποτα απολύτως. Προσβάλλεσαι; Χώνεψέ το.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9tn2EhGK5ok]Steve Hughes - Offended (Portuguese Subtitles) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Με αυτή τη λογική ωρέ Γιάγκο, θα πρέπει να σταματήσει η σάτιρα σε κάθε επίπεδο.

Άλλος έχει επενδύσει συναισθήματα στον ΠΑΟΚ, άλλος στον Νότη, άλλος στο ΠΑΣΟΚ και πάει λέγοντας.

Δεν θυμάμαι καμία καταχώρηση στο thread των ανεκδότων που να σατιρίζει τα θεία σε βαθμό που να "σπάσει" ο πιστός....

Δεν είναι το ίδιο Φάνη. Δεν ξέρεις να περπατάς όταν έρχεσαι σε επαφή με την θρησκεία.

"Κάνε την προσευχή σου Φανούλη να σε φιλάει ο Χριστουλης"

Την αγαπάς την Παναγίτσα; Την αγαπάω μανούλα"

Εδώ δίνει την ζωή του ο άλλος , τι σχέση έχει με τον ΠΑΟΚ

Να μου έλεγες για τον ΟΣΦΠ το συζητάγαμε : P

Link to comment
Share on other sites

Σε 3 λεπτά αρχίζει η παρουσίαση του iphone 5. Peace out niggaz μέχρι τότε και το ποθ κλείνει μπας και σας φωτίσει ο Άγιος Δουλειάς. Τα λέμε μετά, αν μου αρέσει το iphone5. Αλλιώς το ΠΟΘ θα παραμείνει κλειστό :p

Link to comment
Share on other sites

Sorry, αλλά δεν τα κατέβασα...

Οχι οτι περίμενα να αλλάξει ο κόσμος μου, το είχα πει πως δύσκολα θα ξαναγύριζα, αλλά ο κρυφό-μυλάκιας μέσα μου ήλπιζε...

Αλλά ο γαλαξίας μάλλον ήρθε για να μείνει.

Link to comment
Share on other sites

δεν σε πιστευω.. πως μπορεις?? αφου το μηλοφωνο ειναι .... μαγικοοοο :D:magic:

αρχιζει και μου την δινει λιγο αυτο που κανει η αππλε... τεσπααα... περιμενω να ερθουν σουβλακια και ποσταρω στο αλλο θεμαααα :D

Link to comment
Share on other sites

"...including the ability to send an SMS or iMessage back if you can't take the call"

qvOhz.png

A, ρε Apple με την καινοτομία σου!!!

Επισης, τέτοιο self-sucking για το ποσο καινοτομοι και γαματοι ειναι εκει στο Κουπερτινο δεν εχω ξαναδει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το ίδιο Φάνη. Δεν ξέρεις να περπατάς όταν έρχεσαι σε επαφή με την θρησκεία.

"Κάνε την προσευχή σου Φανούλη να σε φιλάει ο Χριστουλης"

Την αγαπάς την Παναγίτσα; Την αγαπάω μανούλα"

Εδώ δίνει την ζωή του ο άλλος , τι σχέση έχει με τον ΠΑΟΚ

Να μου έλεγες για τον ΟΣΦΠ το συζητάγαμε : P

Ο άλλος δεν δίνει μόνο την ζωή του, ενίοτε πέρνει και του συνάνθρωπου του επειδή πιστεύει σε κάτι διαφορετικό.

Τέλος πάντων, ο καθένας έχει τις πεποιθήσεις του και τα όριά του, ως Δ.Ο. αυτά που θεωρούμε προσβλητικά θα τα διαγράφουμε, τα υπόλοιπα θα τα αφήνουμε. Δεν περιμένω να συμφωνήσουν άπαντες με αυτή την τακτική αλλά δεν μπορούμε να τους ικανοποιούμε όλους :)

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος δεν δίνει μόνο την ζωή του, ενίοτε πέρνει και του συνάνθρωπου του επειδή πιστεύει σε κάτι διαφορετικό.

Τέλος πάντων, ο καθένας έχει τις πεποιθήσεις του και τα όριά του, ως Δ.Ο. αυτά που θεωρούμε προσβλητικά θα τα διαγράφουμε, τα υπόλοιπα θα τα αφήνουμε. Δεν περιμένω να συμφωνήσουν άπαντες με αυτή την τακτική αλλά δεν μπορούμε να τους ικανοποιούμε όλους :)

Το spoiler σε θρησκευτικού περιεχομένου γιατί δεν αναφέρεται ως μια μέση, ικανοποιητική λύση?

Link to comment
Share on other sites

Οχι οτι περίμενα να αλλάξει ο κόσμος μου, το είχα πει πως δύσκολα θα ξαναγύριζα, αλλά ο κρυφό-μυλάκιας μέσα μου ήλπιζε...

Αλλά ο γαλαξίας μάλλον ήρθε για να μείνει.

Το iPhone που είχες πάει; Λόγω κουμπιού;

Link to comment
Share on other sites

on another note

και για οσους απογοητευτηκαν απο το 5ο μηλοφωνο και δεν εχουν τσακωθει με android κτλ

xtreamer smartphone 5", dual sim και με εργοστασιακο root

λανσαρισμενο με το υποσχομενο slogan "why pay more"...

Link to comment
Share on other sites

Το spoiler σε θρησκευτικού περιεχομένου γιατί δεν αναφέρεται ως μια μέση, ικανοποιητική λύση?

Προσωπικά θεωρώ πως οι καταχωρήσεις στο συγκεκριμένο thread έχουν χιουμοριστικό χαρακτήρα. Καταχωρήσεις που κατά την άποψή μας παραβιάζουν τους κανόνες του forum τις φιλτράρουμε ήδη, οπότε βλέπω περιττό να εφαρμόσουμε επιπλέον φίλτρο.

Αυτή είναι η προσωπική μου άποψη, θα το συζητήσω όμως με την Δ.Ο. μιας και δεν έχω το αλάθητο :)

Link to comment
Share on other sites

εχω μπερδευτει και δεν αξιζει να κανω νεο θεμα :p ξερετε απο που φευγουν τα κτελ για μαρκοπουλο?? στο site λεει

 ΚΤΕΛ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ Α.Ε.

Πατησίων 68 & Κότσικα 2
Αθήνα, 104 34

αλλα ισχυει σιγουρα?

Link to comment
Share on other sites

on another note

και για οσους απογοητευτηκαν απο το 5ο μηλοφωνο και δεν εχουν τσακωθει με android κτλ

xtreamer smartphone 5", dual sim και με εργοστασιακο root

λανσαρισμενο με το υποσχομενο slogan "why pay more"...

Κατα το 2015 μπορει να βγει :hehe:

Ανευ πλακας, η παρουσιαση του iPhone ειχε κατι που θελω απεγνωσμενα: ενα reversible connector. Τον βαζεις either way και λειτουργει.

Ψοφος στον p0sti που εφήυρε το μονοπλευρο MicroUSB

Link to comment
Share on other sites

δεν σε πιστευω.. πως μπορεις?? αφου το μηλοφωνο ειναι .... μαγικοοοο :D:magic:

αρχιζει και μου την δινει λιγο αυτο που κανει η αππλε... τεσπααα... περιμενω να ερθουν σουβλακια και ποσταρω στο αλλο θεμαααα :D

Απ' ότι καταλαβαίνετε παρακαλούμε να ξεκινήσει ο Νίκος σχολή μπας και τρώει στη λέσχη ή να γυρίσει η μητέρα του από τις διακοπές και να του στείλει φαγητά. Μας έχει ξελιγώσει κάθε βράδυ με τα βρώμικα!!

Άντε παναθεμάσε!!! (... δεν με λυπάσαι..) :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.