Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν πρόλαβα να βγάλω φωτό.. μετά ήρθαν άλλα 2 αγοράκια, και η αναλογία έγινε.. 4/13, αλλά μετά ήρθαν άλλα 2 κορίτσια...

Μετά φύγαμε.

για πορτιέρης καλά τα πας :happy:
Link to comment
Share on other sites

Είναι τραβηγμένη από κινητό :( Δεν την έβαλα στο φωτο-thread όμως, στο ΠΟΘ την έβαλα :)
:hmm: το κινητό έχει καλή κάρτα γραφικών πάντως. Μου αρέσει όπως κάνει render το βουνό :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Τελικα οσο και να θελω να πιστεω στην καλοσυνη, στην ειλικρινεια στην τιμιοτητα του κοσμου.

Καθε μα καθε μερα ολα λενε πως τελικα ο κοσμος ειναι οπως τον βλεπει ο Τσακονας

Σκληρος αχαριστος αξεστος και ο καθενας κοιταει την δικη του παρταρα.

Στην φοραει οποιος εχει την δυνατοτητα ασχετα με το τι του εχεις προσφερει.

Χαλαρωστε ρε δεν μιλαω για κερατο, οχι, θα της ειχα κερασει το καλυτερο αναλ της ζωης της χωρις αγκαλιτσες μετα....

Εχουμε μπει σε διαδρομους με ασπιδες στα ματια, αυτια και ο καθενας απλα τραβαει μπροστα και εχει ξεχασει γιατι τρεχει εξ'αρχης.

Τελικα ο κοσμος δεν ειναι τοσο ρομαντικος οσο θα ηθελα να'ναι (οχι δεν λεω να μου στειλει λουλουδια ο αστρογατος (αν και κανα σοκολατακι καλο θα ηταν...))

Γιναμε μλκες ολοι μας και βαζω και τον εαυτο μου μεσα...

Μας γ@μανε ολοι, γκομενες, αφεντικα, συναδελφοι ολοι μα ολοι και εμεις λεμε κ ευχαριστω....

Active Member - Kalinixta malaka - YouTube

Ειναι πραγματικα αισχρος ο κοσμος που ζουμε.

Αλλα νομιζω πως ολοι παιρνουν πισω στο τελος οτι δινουν.

Καλό ειτε κακο.

Μουχει τυχει να δανεισω σε πελατη μεγαλο ποσο, χωρις καμμια αποδειξη, για να τον βγαλω απο μια δυσκολια που βρεθηκε. Επι 5-6 μηνες μιλαγαμε χωρις να αναφερομαστε στο θεμα της επιστροφης. Ολοι στην θεση μου θα ειχαν ξεγραψει τα λεφτα. Τα πηρα πισω και με το παραπανω και απεκτησα κ εναν πολυ καλο φιλο - πελατη.

Και με μπιτσιζ επισης μουχει τυχει. Εκει που ειμαι 250% σιγουρος οτι το μονο που την ενδιαφερει ειναι ποτε θα παρει το επομενο δωρο και θα εξαφανιστει οταν βρεθει καποιος κ@υλωμενος εφοπλιστης , ξαφνικα την πιανω να μιλαει σε κοσμο για μενα με καμαρι, με ενα υφος 10 φορες πιο περηφανο απο αυτο που ειχαν οι γονεις μου οταν ειχα περασει στο πανεπιστημιο πχ.. και τοτε λεω

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1TB1x67Do5U]Hurts - Wonderful Life - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.