Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ο μ@κας, με το σκουτεράκι, οδηγεί στην εθνική, στη δεξιά λουρίδα, με 90-100χαω.

Στο σημείο που είναι ο μ@κας, έχει εξόδους εργοταξίων και εργοστασίων (Σκαραμαγκά).

Βγαίνει λοιπόν ένα φορτηγό από ένα γκαράζ και ο μ@κας ξαφνιάζεται.

Κάνει έναν απότομο ελιγμό αριστερά για να το αποφύγει, αφού με τόσα που πήγαινε, δεν υπήρχε περίπτωση να φρενάρει ο μ@κας.

Από αριστερά του όμως, περνάει άλλη νταλίκα με φόρα και κορνάρει όταν βλέπει τον μ@κα μπροστά της.

Προλαβαίνει να σταματήσει τον ελιγμό ο μ@κας και περνάει από τη "χαραμάδα" ανάμεσα στα δύο φορτηγά.

Αφού καταλαβαίνει ότι γλίτωσε ο μ@κας, συνεχίζει με την ίδια ταχύτητα, στην ίδια λουρίδα και αφήνει το δεξί χέρι για να κάνει το σταυρό του.

Μάλλον ο μ@κας, αισθάνθηκε τυχερός που δεν του χρειάστηκε το κράνος που δε φορούσε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζουμε εξεταστική 10/6 και το πρόγραμμα βγήκε σήμερα. και αυτό γιατί σαν πληροφορική δανειζόμαστε αίθουσες από την υπόλοιπη ΣΘΕ..δεν ξέρω αν πρέπει να πω κλάψω ή να γελάσω :D (btw μέχρι 2/7 δίνουμε)

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζουμε εξεταστική 10/6 και το πρόγραμμα βγήκε σήμερα. και αυτό γιατί σαν πληροφορική δανειζόμαστε αίθουσες από την υπόλοιπη ΣΘΕ..δεν ξέρω αν πρέπει να πω κλάψω ή να γελάσω :D (btw μέχρι 2/7 δίνουμε)

Απο τωρα? εμεις εχουμε ακομα :sarcastic:

Καλημερα...NOT, κ@λο σύννεφα

Link to comment
Share on other sites

Μονο τέτοια να στέλνουμε και ας είμαστε και πάντα στην τελευταία θέση

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=UZZ9aMkxtVo&feature=share]Gossiptv.gr Eurovision 2013 Ελλάδα - YouTube[/ame]

Εγινε η Eurovision ή προκριματικά ήταν?

Link to comment
Share on other sites

[...] δεν ξέρω αν πρέπει να πω κλάψω ή να γελάσω :D (btw μέχρι 2/7 δίνουμε)

Γέλα! 2 μήνες διακοπές θα έχεις. Τόσα χρόνια φοιτητής (και ήμουν πολλά), ποτέ δεν έκανα πάνω από 1 μήνα διακοπές :(

Link to comment
Share on other sites

Μονο τέτοια να στέλνουμε και ας είμαστε και πάντα στην τελευταία θέση

Εγινε η Eurovision ή προκριματικά ήταν?

Προσωπικά μου άρεσε το τραγούδι.

Τους εύχομαι τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Στην έρημο τουλάχιστον δεν έχει κουνούπια! :rant:

στο σπίτι δεν έχω κουνούπια ή οτιδήποτε άλλο ιπτάμενο. έχω σίτες σε όλα τα παράθυρα/πόρτες

και σώθηκα και από τα τσιμπήματα και τα καρκινογόνα εντομοαπωθητικά/φιδάκια κτλ.

το μόνο αρνητικό είναι ότι η εσωτερική θερμοκρασία αυξήθηκε 1-2 βαθμούς επειδή οι σίτες είναι επίτηδες

πολύ ψιλής πλέξης για να μην αφήνουν τπτ νσ περνά

στο μαγαζί όμως, τα καταραμένα έντομα παίρνουν εκδίκηση. έχουμε και 2-3 δέντρα ακριβώς μπροστά στην πόρτα

και φωλιάζουν μέσα στα φυλλώματα.δυστυχώς,δεν έχω βρει τρόπο να απαλλαγώ :nada:

Link to comment
Share on other sites

Google Hangouts in da house. Άντε πως να πείσεις τον κόσμο να ξηλώσει το skype, ενώ αρκετοί ακόμη κλαίγονται για το .... msn

Μονο τέτοια να στέλνουμε και ας είμαστε και πάντα στην τελευταία θέση

Εγινε η Eurovision ή προκριματικά ήταν?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=cgyhsF53484]Georgiou sxoliazei Kapoutzidi - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.