Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αθήνα, κέντρο, οδός Κολοκοτρώνη (μιά λουρίδα άνοδος, από Αθηνάς μέχρι Σταδίου)

Ο τυπάς, καβαλάει ξεκράνωτος το σκούτερ που έχει παρκάρει κάθετα, κλείνοντας σχεδόν όλο το πεζοδρόμιο και γκαζώνει να φύγει, χωρίς να κοιτάξει δεξιά (για φλας, ούτε λόγος...)

Ακούει (ευτυχώς) κουδούνισμα ποδηλάτου και σταματάει τελευταία στιγμή. Γυρνάει δεξιά και αντικρίζοντας 3 ποδηλάτες της δημοτικής αστυνομίας, τους λέει φανερά εκνευρισμένος:

-Είστε και αστυνομικοί, ποδήλατα στο κέντρο;;;

-Που λέει ότι απαγορεύονται τα ποδήλατα στο κέντρο;

-Μα είστε σε δρόμο ταχείας κυκλοφορίας!

:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο μπηκε χρυσαυγιτης στο μαγαζι κι ηθελε να ρωτησει κατι για το λαπτοπ...

Πλάσματα του θεού είναι και αυτοί.. Κυκλοφορούν, αγοράζουν, χρησιμοποιούν laptops.. (Φορούσε μπλουζάκι Χ.Α. ?)

Αθήνα, κέντρο, οδός Κολοκοτρώνη (μιά λουρίδα άνοδος, από Αθηνάς μέχρι Σταδίου)

[...]

-Μα είστε σε δρόμο ταχείας κυκλοφορίας!

:wassat:

Κάτι τέτοιους δεν τους λυπάμε καθόλου. Ειδικά αν είναι αυτοκίνητα, σε στενό δρόμο, μπαίνω μπροστά τους και πάω με 5 κμ την ώρα για ένα στενό..

Να πω και εγώ το πόνο μου.. Μένει παραδίπλα στις εστίες, μία Ιταλιδούλα.. ΖΩΟ τελοίως..

- Διαμαρτύρεται επειδή "αφήνουμε" άπλυτα στην κουζίνα, αν και 99% είναι η ίδια που πλένει τα πράγματα της 2 ώρες αφού φάει..

- Σπάνια καπνίζει στο δωμάτιο της, προτιμάει να βγαίνει από το δωμάτιο της και να καπνίζει στην κουζίνα.. Ούτε λόγος φυσικά να αδειάσει το τασάκι μετά!

Και το χειρότερο,

-Σφουγγαρίζει το δωμάτιο της, και αντί να πετάξει το βρωμόνερο στην τουαλέτα της, βγαίνει από το δωμάτιο της με τον κουβά, πάει μέχρι την κουζίνα, και το αδειάζει στον νεροχύτη..

WTF

Ρώτησα Ιταλό, και μία φίλη μου Ισπανίδα ρώτησε και Ολλανδούς αν αυτό είναι λογικό, ή γίνεται γενικά στις χώρες τους. Φυσικά πήραμε αρνητική απάντηση.

Θα φτιάξω ένα πολύ ωραίο χαρτάκι, (στο ύφος που είχε βάλει αυτή να πλένουμε τα πιάτα μας κτλ), και θα το βάλω στην κουζίνα..

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι αστυνομία έχει δικαιοδοσία να τον πάει και για κωλονοσκόπηση.

Ήταν δημοτική αστυνομία, που σημαίνει ότι ακόμη κι αν τον "έγραφαν" για διακίνηση 50κ. κοκαΐνης, απλά πάει στο γνωστό γνωστού και τη σβήνει. Εκτός κι αν εκεί στην πρωτεύουσα έχετε βρει λύση στο βύσμα...

Link to comment
Share on other sites

Πλάσματα του θεού είναι και αυτοί.. Κυκλοφορούν, αγοράζουν, χρησιμοποιούν laptops.. (Φορούσε μπλουζάκι Χ.Α. ?)

Κάτι τέτοιους δεν τους λυπάμε καθόλου. Ειδικά αν είναι αυτοκίνητα, σε στενό δρόμο, μπαίνω μπροστά τους και πάω με 5 κμ την ώρα για ένα στενό..

Να πω και εγώ το πόνο μου.. Μένει παραδίπλα στις εστίες, μία Ιταλιδούλα.. ΖΩΟ τελοίως..

- Διαμαρτύρεται επειδή "αφήνουμε" άπλυτα στην κουζίνα, αν και 99% είναι η ίδια που πλένει τα πράγματα της 2 ώρες αφού φάει..

- Σπάνια καπνίζει στο δωμάτιο της, προτιμάει να βγαίνει από το δωμάτιο της και να καπνίζει στην κουζίνα.. Ούτε λόγος φυσικά να αδειάσει το τασάκι μετά!

Και το χειρότερο,

-Σφουγγαρίζει το δωμάτιο της, και αντί να πετάξει το βρωμόνερο στην τουαλέτα της, βγαίνει από το δωμάτιο της με τον κουβά, πάει μέχρι την κουζίνα, και το αδειάζει στον νεροχύτη..

WTF

Ρώτησα Ιταλό, και μία φίλη μου Ισπανίδα ρώτησε και Ολλανδούς αν αυτό είναι λογικό, ή γίνεται γενικά στις χώρες τους. Φυσικά πήραμε αρνητική απάντηση.

Θα φτιάξω ένα πολύ ωραίο χαρτάκι, (στο ύφος που είχε βάλει αυτή να πλένουμε τα πιάτα μας κτλ), και θα το βάλω στην κουζίνα..

Irr

Link to comment
Share on other sites

Προβλέπεται η προώθηση στην εφορία για υποχρεωτική είσπραξη. Το ερώτημα είναι ποιοι δήμοι το κάνουν. Αν είναι μηχανογραφημένοι (χαχα) μπορεί να γίνεται και αυτόματα μετά την παρέλευση τυς προθεσμίας.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4171]deninho[/MENTION] [MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION] [MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

γνωριζει κανεις καποιο ωραιο/ευκολο/γρηγορο tutorial - video για την εύρεση ελάχιστης διαδρομης με αλγόριθμο Dijkstra? :upside:

το concept το γνωριζω πανω κατω αλλα τα μπερδευω καπου στα ενδιαμεσα βηματα

edit νομιζω αυτο ειναι καλο

αλλα τωρα ωρα για φαι :p Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4171]deninho[/MENTION] [MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION] [MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

γνωριζει κανεις καποιο ωραιο/ευκολο/γρηγορο tutorial - video για την εύρεση ελάχιστης διαδρομης με αλγόριθμο Dijkstra? :upside:

το concept το γνωριζω πανω κατω αλλα τα μπερδευω καπου στα ενδιαμεσα βηματα

edit νομιζω αυτο ειναι καλο

αλλα τωρα ωρα για φαι :p

Χαρτί - μολύβι/στυλό και υπομονή.. Sorry, έμαθα να το κάνω κατά την παράδοση του μαθήματος πριν 5-6 χρόνια, το ξέχασα 1 δευτερόλεπτο μετά την εξέταση του μαθήματος.

Δες και αυτό πάντως :p

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα είδα ότι σε ένα από τα δωμάτια απέναντι (πάλι φοιτητικές εστίες όπως και το δικό μου κτήριο), έχει στον τοίχο την πολύχρωμη σημαία των ομοφυλόφιλων..

(Έπρεπε να είναι βράδυ για να μην καθρεφτίζει το τζάμι, να έχει ανοιχτή κουρτίνα και ανοιχτό το φως μέσα στο δωμάτιο.)

Να κοιτάζω με την ελπίδα να δω lesbian action ή να μη ξανακοιτάξω ποτέ έξω από το μπαλκόνι μου μην δω κάτι που δεν θέλω να δω?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.