Jump to content




DJD

Recommended Posts

αν είχα δικό μου παγωτό, δε θα είχα ποτέ δικό μου παγωτό στην κατάψυξη :p Να καταλάβεις, είχα φάει 4 σουβλάκια, είχα σκάσει, πήγα πήρα ένα οικογενειακό movenpick (ναι πρόλαβα την ώρα που έκλειναν) και το έφαγα όλο μόνος μου. Δεν είμαι για να έχω πολλά πράγματα στο σπίτι, γιατί είμαι λαίμαργος :p

Link to comment
Share on other sites

αν είχα δικό μου παγωτό, δε θα είχα ποτέ δικό μου παγωτό στην κατάψυξη :p Να καταλάβεις, είχα φάει 4 σουβλάκια, είχα σκάσει, πήγα πήρα ένα οικογενειακό movenpick (ναι πρόλαβα την ώρα που έκλειναν) και το έφαγα όλο μόνος μου. Δεν είμαι για να έχω πολλά πράγματα στο σπίτι, γιατί είμαι λαίμαργος :p

Σου κάνουν απο Κωνσταντινίδη; :p

post-20975-1416077480,147_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα το δωματιο 3. το στρογγυλο κρεβατι και ο καθρεφτης με βολεψανε ταμαλα. επομενη επισκεψη το ψηνω για σουιτα νηρηιδες. hotel attiki ftw

Καλημερα :-D

Στάλθηκε από το GT-S6500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Παγωτό ή παγωμένο γλύκισμα;

παγωτό. Γαλλικό. με φυσική βανίλια κτλ κτλ btw το "γλύκισμα" φέτος του δώσανε άδεια και λέγεται και αυτό παγωτό.... αααααχ Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.