Jump to content




DJD

Recommended Posts

Το νυχτερινο/μειωμένο τιμολόγιο της ΔΕΗ είναι 11μμ με 7πμ τώρα το καλοκαίρι :hehe: :hehe:

Αν ήταν να το έκανα για το ρεύμα, θα είχα αλλάξει το q6600 προ πολλού...!

Σήμερα μου φαίνεται ότι είναι λίγο πιο δροσερά από άλλες μέρες!

Καλημέρα!!

Link to comment
Share on other sites

Και όμως δεν είναι καθόλου τεράστια! Είμαι 1,85 και μέσα στο Kia Rio 2003 μου νιώθω άνετα. Στη μπέμπα είμαι οριακά και σε ύψος και σε πλάτος (και δεν είμαι και χοντρός).

Αλλά τι να τους κάνεις τους χώρους και τα λούσα. Εκεί μέσα κάθεσαι και είσαι ΜΕΣΑ στο πλαίσιο και όχι πάνω του. Ούτε πολλά πολλά μπλιμπλίκια και οθόνες και φωτάκια. Ένα τέλειο τιμόνι, 3 πετάλια, το 6τάχυτο κιβώτιο και η πίσω κίνηση είναι ό,τι χρειάζεσαι :happy2:.

Περιττό να πω ότι όσο και αν ταλαιπωρήθηκα από την αϋπνία, τον ήλιο και το λιμάνι που φορτώσαμε αυτοκίνητα στο μικροσκοπικό σε αμπάρια Blue Star 1, μόλις μου είπε "όποιο γουστάρεις" έφυγε όλη η κούραση ρε...

Άντε με το καλό να φέρουν πάλι και το chevrolet trailblazer να πάθει εγκεφαλικό ο γέρος μου. Την BMW δεν την έχει δει ακόμα :laughing:.

Τέλος επειδή θα συμβούν πάλι τα άπειρα καφριλίκια με τουρίστες, αποφάσισα να γράφω εδώ στο ΠΟΘ κάθε αξιόλογη ιστορία που συμβαίνει the polonos way.

Link to comment
Share on other sites

Και όμως δεν είναι καθόλου τεράστια! Είμαι 1,85 και μέσα στο Kia Rio 2003 μου νιώθω άνετα. Στη μπέμπα είμαι οριακά και σε ύψος και σε πλάτος (και δεν είμαι και χοντρός).

Αλλά τι να τους κάνεις τους χώρους και τα λούσα. Εκεί μέσα κάθεσαι και είσαι ΜΕΣΑ στο πλαίσιο και όχι πάνω του. Ούτε πολλά πολλά μπλιμπλίκια και οθόνες και φωτάκια. Ένα τέλειο τιμόνι, 3 πετάλια, το 6τάχυτο κιβώτιο και η πίσω κίνηση είναι ό,τι χρειάζεσαι :happy2:.

Περιττό να πω ότι όσο και αν ταλαιπωρήθηκα από την αϋπνία, τον ήλιο και το λιμάνι που φορτώσαμε αυτοκίνητα στο μικροσκοπικό σε αμπάρια Blue Star 1, μόλις μου είπε "όποιο γουστάρεις" έφυγε όλη η κούραση ρε...

Άντε με το καλό να φέρουν πάλι και το chevrolet trailblazer να πάθει εγκεφαλικό ο γέρος μου. Την BMW δεν την έχει δει ακόμα :laughing:.

Τέλος επειδή θα συμβούν πάλι τα άπειρα καφριλίκια με τουρίστες, αποφάσισα να γράφω εδώ στο ΠΟΘ κάθε αξιόλογη ιστορία που συμβαίνει the polonos way.

Δεν εννοώ αν έχει μεγάλους εσωτερικούς χώρους, αλλά στις εξωτερικές διαστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοώ αν έχει μεγάλους εσωτερικούς χώρους, αλλά στις εξωτερικές διαστάσεις.

A.

Όχι δεν είναι μεγάλο αυτοκίνητο. Έχει μέγεθος τυπικού μικρομεσαίου sedan, πιστό στη φιλοσοφία της BMW στο να βγάζει τη σειρά 3 σαν small executive car. Συγκρίσιμο δηλαδή με Ε30, μιας και έχω οδηγήσει και αυτή. Καμία σχέση με την F30(?) που είχες ποστάρει.

Link to comment
Share on other sites

Πιο τρελές αναδουλειές από αυτές του τελευταίου διμήνου δεν πρέπει να έχουν υπάρξει... όσοι έρχονται είναι είτε για παλιές εκκρεμότητες (π.χ. θεώρηση οικοδομικής άδειας που είχε εκδώσει ο πατέρας μου όταν εγώ ήμουν 6 μηνών) είτε για αγγαρείες...

Link to comment
Share on other sites

Τις δύο τελευταίες ημέρες με έχουν πάρει τρεις φορές από μία εταιρία για να γραφτώ στη Forthnet, και ευγενικά τους απάντησα όχι.

Δεν φτάνει αυτό και σήμερα στις 16:00 με καλούν οι ίδιοι ξανά δύο φορές στο καπάκι...αποτέλεσμα κοιμήθηκα μόνο 6' και είμαι σαν ζόμπι τώρα...:rant:

Τους πήρα τηλ. , έγινε της π@υτάνας αλλά και πάλι τι? Εμένα μου έσπασαν τα νεύρα....ΑΛΗΤΕΣ!:rant:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.