Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν έχω κατσαρίδες, έχω μυρμήγκια :p

Δεν βάζω gel γιατί έχω και μωρό στο σπίτι. Όπου βρίσκω τρύπα (δεν έχεις ιδέα πόσες του 1mm έχω βρει στο μπάνιο) ρίχνω φάρμακο και κλείνω, τελειώνουν οι μέρες τους :D

Σήμερα μου έλεγε γνωστός για την ασπαρτάμη. Η ασπαρτάμη (Nutra Sweet, Equal, Spoonful) είναι αποτυχημένο εντομοκτόνο τερμιτών. | TERRAPAPERS

Link to comment
Share on other sites

Και άλλοι γυρνάνε από δουλειά και πρέπει να κοιμηθούνε γιατί απόγευμα ξαναδουλεύουν. Ζωάρα, το βράδυ έχει 50% παραπάνω λεφτά :jump:

κοίτα, άμα έχεις χαρέμι εκεί πάνω και κάνετε διάφορα, να με ειδοποιήσεις να φτιάξω βαλίτσες :rofl::rofl:

μόλις έριξε μια επική βρόχα εδώ

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

topten spameria Ιουνίου :bigsmile:

toopten.jpg

όπως βλέπετε το μεγαουλτραουμπερτρολ(γάτος με προβιά αντμιν δλδ) είναι καρφωμένο στην πρώτη θέση

στο Νο2 χοντας και ΝικοΛακις είναι σε απόσταση αναπνοής,χυτρας στο 4,ο αρμαγεδωνας στο 5 και σφαγή μεγάλη

στις θέσεις 6,7,8,9 με τους γνωστούς πρωταγωνιστές.

έκπληξη ο Πετροςντι που ενώ είναι συνέχεια παραλία,γράφει κάθε τρεις και λίγο(οπότε μπήκε στην δεκάδα) :p

ο γιουνικ στο τέλος γιατί τοχει ρίξει στα κουρκουμπινια αντί να ποσταρει στο οφ :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε αδερφε, αφου τα ψαχνεις πολυ τα πραγματα γιατι καταπινεις αμασητο οτι σου λενε; H ασπαρταμη ειναι απο τα πιο καλα ελεγμενα συστατικα στον πλανητη. Το γεγονος οτι αμα καταναλωσεις 10 κιλα σε 1 ωρα σε σκοτωνει δεν λεει τιποτα. Πιες περισσοτερο απο 3lt/ωρα νερακι του θεου για 6 ωρες και θα πεθανεις απο δηλητηριαση του νερου

Μην ακους τον καθε ουνο που διαβασε κατι και το εκανε αδιαταραχτο γεγονος

Link to comment
Share on other sites

Ε..ας κάνει μια δοκιμή αν έχει, για μυρμήγκια μιλάμε και όχι για ανθρώπους.

Τσαμπα δοκιμες. Το πιπερι καλυτερη δουλεια κανει για 1 μερα. Μετα το συνηθιζουν :p

Link to comment
Share on other sites

topten spameria Ιουνίου :bigsmile:

toopten.jpg

όπως βλέπετε το μεγαουλτραουμπερτρολ(γάτος με προβιά αντμιν δλδ) είναι καρφωμένο στην πρώτη θέση

στο Νο2 χοντας και ΝικοΛακις είναι σε απόσταση αναπνοής,χυτρας στο 4,ο αρμαγεδωνας στο 5 και σφαγή μεγάλη

στις θέσεις 6,7,8,9 με τους γνωστούς πρωταγωνιστές.

έκπληξη ο Πετροςντι που ενώ είναι συνέχεια παραλία,γράφει κάθε τρεις και λίγο(οπότε μπήκε στην δεκάδα) :p

ο γιουνικ στο τέλος γιατί τοχει ρίξει στα κουρκουμπινια αντί να ποσταρει στο οφ :D

Lakis σου' ρχομαι :spam::spam:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.