Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πας να πετάξεις τα σκουπίδια και η γειτονισσα απο το 2ο αποφασίζει ότι τα νερά απο το σφουγγάρισμα θα τα πετάξει απο το μπαλκόνι στο σημείο του κάδου.

Δε κοιτάει εσύ είσαι σε φάση Γκάλη για να πετύχεις το καλάθι!

Τα νερά σε λούζουν απο πάνω μέχρι κάτω και μένεις με τη σακούλα στο χέρι και ακούς Αχ κοπελιά χίλια συγνώμη!!!

Τη μαμας ή δε τη μαμας;;;;;;;;;:suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Το Στοίχημα: Η κατάρα της Εμμανουέλας

Σύντομα σε όλους τους κινηματογράφους :)

ξινό μου βγήκε το γέλιο με το πτηνό του ΝικοΛακηςςς,άλλη φορά να δοκιμάσουμε με άλλο είδος :laughing:
καρμεν και λακιςςς άλλη φορά κομμένες οι πλάκες με τις κότες :hehe:

δεν μπορώ να γελάσω γμτ, πονάω

:p

Πας να πετάξεις τα σκουπίδια και [...] τα νερά σε λούζουν απο πάνω μέχρι κάτω και μένεις με τη σακούλα στο χέρι και ακούς Αχ κοπελιά χίλια συγνώμη!!!

Θέλω να πω στους εμπαθείς μίζερους ανθρώπους του φόρουμ, που χάρηκαν τόσο πολύ για το στοίχημα, ότι ο πρώτος που χάρηκε τόσο πολύ είχε πρόσφατα ατύχημα με το ποδήλατο! Και είναι και φίλος μου!!

Προφανώς και δεν εννοούσα την Κάρμεν

Νάτη και η δευτερη που βοήθησε να χάσω στο στοίχημα...

Link to comment
Share on other sites

Πας να πετάξεις τα σκουπίδια και η γειτονισσα απο το 2ο αποφασίζει ότι τα νερά απο το σφουγγάρισμα θα τα πετάξει απο το μπαλκόνι στο σημείο του κάδου.

Δε κοιτάει εσύ είσαι σε φάση Γκάλη για να πετύχεις το καλάθι!

Τα νερά σε λούζουν απο πάνω μέχρι κάτω και μένεις με τη σακούλα στο χέρι και ακούς Αχ κοπελιά χίλια συγνώμη!!!

Τη μαμας ή δε τη μαμας;;;;;;;;;:suicide2:

Τι είπες τώρα! ! ! :-O

Την άλλη φορά, στο κάδο για σκουπίδια.... με νιτσεράδα και το δίκαννο γεμάτο αλάτι, να διακρίνεται... πλήρες νοημάτων :o! :rant:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τριήμερο ενοποιούνται τα πληροφοριακά συστήματα της Εμπορικής και της Alpha. Το καταπληκτικό ebanking της εμπορικής καταργήθηκε από την Παρασκευή για χάρη του απαρχαιωμένου ebanking της Alpha. Κρίμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.