Jump to content




DJD

Recommended Posts

ήρθαν 2 τύποι μόλις που τους αξίζει πυρπόληση για το πόσο στα @@ τους είναι. Αρχικά βάζουν το αμάξι στην θέση αναπήρων και ταυτόχρονα έχουν βάλει το μισό αμάξι στο πεζοδρόμιο. μπαίνουν μέσα με στυλάκι είμαι μαμιάς και χωρίς να ρωτάνε αρχίζουν να κερνιούνται μόνοι τους...... ε ρε τι ζώα πρέπει να ανεχόμαστε για 2 κωλοευρώ

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανεις εδω μεσα που εχει κανει κυστη κωκυγως?(καπως ετσι γραφεται)

αν βρεις καλό γιατρό, μη φοβάσαι τπτ!

κουράγιο με τις αλλαγές και με την ορθοστασία για τουλάχιστον 2 βδομάδες.. :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αν δε μπορείς να κάτσεις είναι κύστη. Είχα κάνει πριν 6 χρόνια την εγχείρηση. Αυτό που πονάει είναι οι αλλαγές που θα κάνεις και όχι η εγχείρηση αυτή καθεαυτή. Κάντο και μην αφήνεις τέτοια πράγματα μέσα σου γιατί μπορεί να πάθεις ζημιά.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28647]artyom[/MENTION]

Περαστικά. Τράβα σε γιατρό. Υπάρχουν 3 τύποι χειρουργίου. Let me know τι θα σου πει ο γιατρός. Εχω κάνει 2 φορές.

Sent from my Pantoflini N7100

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανεις εδω μεσα που εχει κανει κυστη κωκυγως?(καπως ετσι γραφεται)

Για να περασει λιγο ο πονος. Δεν ξερω και εγω ποση ωρα γελαγα με αυτο το κειμενο...

ΥΓ: Ναι εχει λιγο μεγαλο προλογο και γενικα ειναι τεραστιο αλλα αξιζει ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπήκανε στης γιαγιάς μου το σπιτι και της πηραν καποια μικρο-χρυσαφικα που ειχε και χρηματα απο το πορτοφολι. Ηξεραν ακριβως που ειναι μιας και δεν κουνησαν τπτ αλλο.

Στο ολο σκηνικο η γιαγια κοιμοταν και ΕΥΤΥΧΩΣ δεν την πειραξαν.

Περιοχη....Κατω Πατησια.

Έγινε επεξεργασία από YDinopoulos
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.