Jump to content




DJD

Recommended Posts

incoming msg"vehicle broke down,all scheduled delivery's canceled till kingdom come
:rofl:

============================================================

wiz, πρέπει να'σαι πολύ καντέμης ρε φίλε.

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Θα με αναγκάσετε να ψάχνω πάλι τα specs από παλιά hw. Έχω δει όμως CRT που καίνε πιο λίγο από τις TFT. Βασικά το αντίθετο, TFT που καίνε τόσο πολύ που ξεπερνάνε τις CRT.

Link to comment
Share on other sites

Ευγε, για τα κιλα τα ξανα λεμε σε κανα χρονο :hehe:

Από το καλοκαίρι έχω χάσει 5 κιλά.

Αν δε γουρουνιάσω ( που την έχω την τάση) στις γιορτές , θα πιάσω τα κιλά από πριν μπω φαντάρος, 3 χρόνια πριν ..

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει μιλαμε ο εφιαλτης με το παλαιο σπιτι δεν λεει να τελειωσει.

Αφου τα βρηκαμε στα ποσα των λογαριασμων μεχρι σημερα και συμφωνησαμε στα 350ε.

Να τα παρει να υπογραψει το συμφωνητικο να παραλαβει τα κλειδια κι να παει σταδιαλα.

Οι δικηγοροι μιλησαν κι ειπαν να τα βρουμε μεταξυ μας.

Να παρει αυτο το ποσο να τελειωνουμε.

Τον καλω στο κινητο κι του λεω το κι το.

Ναι μου λεει να μου δωσεις τα 350 αλλα δεν υπογραφω τιποτα κι κραταω δικαιωμα για μελλοντικους λογαριασμους που ερθουν.

ΕΠΙΣΗΣ λεει θα φοναξω μηχανικο αν τυχον προκληθηκαν ζημιες στο σπιτι :toomuchne:toomuchne

Στο μεταξυ εμαθα ανεπισημα πως τα δυο διαμερισματα ειναι παρανομα, με μια βολτα δηλαδη στο πολεοδομια μπορει να βρεθει.

Μου φαινεται πως εχει βρει θυμα και παει να βγαλει τα σπασμενα :(

Να θελεις να εισαι σωστος σε αυτη τη χωρα ρε φιλε κι να σε γ@μ@ει ο καθε μπαρμπας :toomuchne

ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ να παει να βγαλει εντολη πληρωμης ειναι τουλαχιστον 400ε

**** logic

Link to comment
Share on other sites

Εαν ειναι ανεπισημα, πως γίνεται να τα νοικιάσει και να παίρνει νοικι ? Μίλα με τον δικηγόρο πάλι και πες του να κουνησει λιγο τον πωπο του και να ψαξει καλυτερα την υποθεση!

Link to comment
Share on other sites

Εαν ειναι ανεπισημα, πως γίνεται να τα νοικιάσει και να παίρνει νοικι ? Μίλα με τον δικηγόρο πάλι και πες του να κουνησει λιγο τον πωπο του και να ψαξει καλυτερα την υποθεση!

Η γιαγια μου λεει: " να μη μπλέξεις με γιατρούς και δικηγόρους"

κατι ξερει τοσα χρονιά...

Δωστου να καταλάβει Πολωνε!

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με CRT και καταναλώσεις. 29'' Phillips 100Hz 150W. Δεν είναι και λίγα, αλλά πολλές LCD και πολύ περισσότερο, πολλές Plasma καίγανε πολλά παραπάνω watt, έχοντας όμως και αρκετές παραπάνω ίντσες(40+). Αν θυμάμαι καλά κάτι 55άρες Plasma ζητάγανε πάνω από 400W. Απλά οι CRT δεν πηγαίνανε και πολύ ποιο κάτω. 19'' CRT LG monitor ζητάει 90W ενώ μια 14 άρα CRT Grundig - πραγματική Grundig - από ότι θυμάμαι είχε 45W κατανάλωση.

Link to comment
Share on other sites

Αν φερει δικο του μηχανικο ο οποιος προφανως δεν θα ειναι αμεροληπτος θα πρεπει να φερουμε κι εμεις τον δικο μας.

Προφανως θα διαφωνουν οι εκθεσεις και θα παμε στα δικαστηρια (δεν συμφερει προφανως)

Επισης δεν υπαρχει εκθεση ΠΡΙΝ μπουμε στο διαμερισμα οποτε θα πρεπει να αποδειξει πως οι ζημιες προκληθηκαν απο εμας.

Οταν μετακομιζαμε με επιασε ενας γειτονας ο οποιος ειναι με τον γερο χρονια στα δικαστηρια.

Συγκεκριμενα για κοινοχρηστα καυστηρα που εβαλε χαλασμενο που δεν πληρωνει και και και.

Του λεω τη ιστορια και μου λεει, και τα δυο διαμερισματα ειναι παρανομα, αν ψαξεις θα το βρεις.

Μιλαμε λοιπον υποθετικα και δεν ειμαστε σιγουροι για το αν ειναι οντως ετσι.

Ο δικηγορος μου ο οποιος ειναι χρονια στο επαγγελμα και δεν ανηκει στη κατηγορια των φθηνων παση θυσια προσπαθει να παρουμε ενα χαρτι στα χερια μας πως εχουμε καταβαλει ολα τα μισθωματα και δεν οφειλουμε τιποτα.

ΜΟΛΙΣ το παρουμε θα εχω καλυψει αυτη τη τεραστεια μλκια που εχω κανει και θα εξετασουμε ολες τις πιθανοτητες ανταποδοσης της καλοσυνης του.

Στη πολυκατοικια ΟΛΟΙ εχουν προβλημα μαζι του αλλα προφανως κανεις δεν θα ερθει να καταθεσει οταν φτασει εκεινη η ωρα.

Οσο και να γουσταρω παιδες να αφησω μια γατα πανω στη οροφη της mercedes c180 και να αφησω τον σκυλο να προσπαθησει να τη φτασει προς το παρον κρατιεμαι με νυχια και με δοντια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.