Jump to content




DJD

Recommended Posts

Επειδή έγινε παρανόηση, διάβασα την απάντηση του wizard στο θέμα και νόμισα ότι ήταν η απάντηση που του έδωσε στο πμ, το ban από τον [MENTION=12158]Dant3[/MENTION] αφαιρείται και ζητάω συγνώμη για την λανθασμένη κρίση μου.

Από την άλλη, η αρχική μας απόφαση ότι το thelab δεν είναι χώρος επίλυσης προσωπικών διαφορών, το θέμα θα παραμείνει κλειστό, εκτός αν ο [MENTION=12158]Dant3[/MENTION] μπορεί να μας πείσει με πμ ότι πρέπει να ανοιχθεί το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος βιάζεται σκοντάφτει. Όταν ο άλλος μπαίνει μέσα και τα έχει πάρει στο κρανίο επειδή δεν μπορεί να ποστάρει σε ένα θέμα, παίζουν δύο σενάρια.

1) Θέλει να ξεκινήσει flame.

2) Το thelab είναι κάτι παραπάνω από σοβαρό στο καθημερινό διαδικτυακό του σερφάρισμα χωρίς αυτό να έχει να κάνει με flames.

Καλό είναι να μην ξενερώνουμε τον άλλον που θέλει να έχει ενεργή επαφή με το forum. Απλά μια σκέψη.

Link to comment
Share on other sites

Έλα, δείτε τα χάλια σας :p

πολιτικός χάρτης :: πολιτικό τέστ

Αν εξαιρέσουμε 1-2 ερωτήσεις, τι σχέση είχαν οι υπόλοιπες με την πολιτική δε καταλαβαίνω.

Θανατική ποινή; Αμα η άποψη σου είναι π.χ., δε συμφωνώ γιατί σε 5-10 χρόνια μπορεί να βγει τεχνολογία (δες DNΑ) που να αθωώσει κάποιους από αυτούς σημαίνει ότι είμαι κουμούνι; Το ίδιο και για το 90% των άλλων ερωτήσεων...Βασικά, αν εξαιρέσουμε το θέμα των μεταναστών και της ιδιωτικοποίησης δε νομίζω να υπάρχει άλλη "πολιτική" ερώτηση σε όλο το ερωτηματολόγιο...

Προφανώς και το αποτέλεσμα ήταν τελείως άκυρο...

Link to comment
Share on other sites

Όποιος βιάζεται σκοντάφτει. Όταν ο άλλος μπαίνει μέσα και τα έχει πάρει στο κρανίο επειδή δεν μπορεί να ποστάρει σε ένα θέμα, παίζουν δύο σενάρια.

1) Θέλει να ξεκινήσει flame.

2) Το thelab είναι κάτι παραπάνω από σοβαρό στο καθημερινό διαδικτυακό του σερφάρισμα χωρίς αυτό να έχει να κάνει με flames.

Καλό είναι να μην ξενερώνουμε τον άλλον που θέλει να έχει ενεργή επαφή με το forum. Απλά μια σκέψη.

Πουθενά δεν είπα ότι βιάστηκα. Για παρανόηση μίλησα.

Σαφώς και είναι καλό να μην ξενερώνουμε τον άλλον, αλλά όταν κάποιος δε διαβάσει/δε θυμάται τους κανόνες, ξενερώνουμε εμείς. Για περισσότερα επί του θέματος, παρακαλώ γράψτε εδώ: http://www.thelab.gr/thelab-gr-nea-kai-sxolia/as-kanoume-to-ergastiri-kalytero-3978.html

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανείς που να ξέρει απο φωτογραφικές μηχανές αθήνα η θεσσαλονίκη να κάνει μία εξυπηρέτηση ; η κοπέλα μου θέλει dslr και βρήκε κάτι μεταχειρισμένες αλλα θέλει να ξέρει αν είναι εντάξει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.