Jump to content




DJD

Recommended Posts

Άντε πες την 1η φορά είναι αστείο.. μετά νοτ.

Για αυτό δεν τις λέω.

Είναι κι εμένα λίγο περίεργο το χιουμορ μου. Αν το αφήσω ανεξέλεγκτο, την μαμήσαμε :fist:

Link to comment
Share on other sites

Σε φαρμακευτική εταιρεία. Χειρισμός μηχανήματος που παράγει φάρμακα.

Όσο για τις κατάρες.. τι να πω..Εγώ ούτε στον Πέτρο θα τις έλεγα, όσο cool κ αν είναι ο άλλος.

Είναι περίεργη η εποχή για τέτοιο humor. Άντε πες την 1η φορά είναι αστείο.. μετά νοτ.

Προσωπικά δεν με ενοχλεί πάντως ..

Να μας πεις τι ψηφίζει ο φαρμακοβιομήχανος-αφεντικό σου!

Link to comment
Share on other sites

Myralis σε έχω κάνει block για να μη βλέπω τα μηνύματά σου, αλλά μου εμφανίζει τις παραθέσεις που σου έχουν κάνει.

Οπότε δεν θα σου απαντήσω καν.

Και να φανταστεί κανείς ότι πήγα να κάνω πλάκα χωρίς καμία αρνητική διάθεση..

Υπάρχει τρόπος να δω ποιοι με έχουν κάνει μπλοκ?

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από καιρό που έκανα διάφορα low πραγματάκια, την τετάρτη ξεκίνησα δουλειά!!!

Γιέεεειιιι.. και πέρνω και καλύτερα λεφτά από την προηγούμενη...

Καλή σας μέρα!

Μπράβο, καλή αρχή!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έπιασα το αστείο :(

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Μάλλον δεν έχεις fb να σε κατακλύζουν σελίδες απο φίλους που κάνουν like και share σε σελίδες του τύπου

1) Δες ποιος βλέπει το προφίλ σου

2) Δες ποιος σε έχει διαγράψει

κλπ :p

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχεις fb να σε κατακλύζουν σελίδες απο φίλους που κάνουν like και share σε σελίδες του τύπου

1) Δες ποιος βλέπει το προφίλ σου

2) Δες ποιος σε έχει διαγράψει

κλπ :p

ή απλούστατα δεν έχει (τέτοιους) φίλους

ForeverAlone.png

Link to comment
Share on other sites

Myralis σε έχω κάνει block για να μη βλέπω τα μηνύματά σου, αλλά μου εμφανίζει τις παραθέσεις που σου έχουν κάνει.

Οπότε δεν θα σου απαντήσω καν.

Του απάντησες για να του πεις ότι δεν θα του απαντήσεις επειδή τον έχεις κάνει block!

Μα τόση καλοσύνη!!

Link to comment
Share on other sites

Του απάντησες για να του πεις ότι δεν θα του απαντήσεις επειδή τον έχεις κάνει block!

Μα τόση καλοσύνη!!

Ε να μη νομίζει το παιδί ότι είμαι και αγενής και δεν του απαντάω στο τι ψηφίζουν οι φαρμακοβιομήχανοι.

Καλό είναι να ξέρει το λόγο.

Link to comment
Share on other sites

ή απλούστατα δεν έχει (τέτοιους) φίλους

Δεν μου στέλνουν τέτοια...

Άλλα μου στέλνουν συνέχεια..

Όταν έφτιαξα facebook ξόδεψα 15 λεπτά από την ζωή μου και έμαθα ότι δεν μπορείς να δεις ούτε ποιος είδε το προφίλ σου, ούτε ποιος σε έκανε μπλοκ.

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν έφτιαξα facebook ξόδεψα 15 λεπτά από την ζωή μου και έμαθα ότι δεν μπορείς να δεις ούτε ποιος είδε το προφίλ σου, ούτε ποιος σε έκανε μπλοκ.

Μπορούσες να το δεις και πριν το φτιάξεις, το αναφέρει ρητά στους όρους χρήσης :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου στέλνουν τέτοια...

Άλλα μου στέλνουν συνέχεια..

Όταν έφτιαξα facebook ξόδεψα 15 λεπτά από την ζωή μου και έμαθα ότι δεν μπορείς να δεις ούτε ποιος είδε το προφίλ σου, ούτε ποιος σε έκανε μπλοκ.

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Ώπα ρε φίλε. Αυτά τα "ο χρόνος είναι χρήμα" τα λένε μόνο οι δεξιοί! Ούτε τις πολιτικές σου ιδεολογίες δεν ξέρεις να τιμάς! :p :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.