Jump to content




DJD

Recommended Posts

παιδιά οσοι ειχατε κανει κυστη κοκκιγα, μετά αποτριχώνατε την περιοχη για να μην υποτροπιασει?αν ναι με τι? lazer,μηχανη,ξυραφι?

ποτέ.. καλές πλύσεις χρειάζεται μόνο..

εμένα βέβαια μου έκανε τη "μισόκλειστη" λύση.. μισή τομή κλειστή για να είναι ασφαλές κ μισή ανοιχτή για να καθαρίζει καλά

Link to comment
Share on other sites

παιδιά οσοι ειχατε κανει κυστη κοκκιγα, μετά αποτριχώνατε την περιοχη για να μην υποτροπιασει?αν ναι με τι? lazer,μηχανη,ξυραφι?

Ρώτα εδώ :)

Ιατρικά, Παραϊατρικά και λοιπά για την Υγεία μας (MedLab)

Link to comment
Share on other sites

ποτέ.. καλές πλύσεις χρειάζεται μόνο..

εμένα βέβαια μου έκανε τη "μισόκλειστη" λύση.. μισή τομή κλειστή για να είναι ασφαλές κ μισή ανοιχτή για να καθαρίζει καλά

αυτο δε το καταλαβα ποτε, τι ρολο παιζει η καθαριοτητα ωστα να μην 'γυρισει΄ η τριχα?

Link to comment
Share on other sites

αυτο δε το καταλαβα ποτε, τι ρολο παιζει η καθαριοτητα ωστα να μην 'γυρισει΄ η τριχα?

δεν πρέπει να είναι μόνο γύρισμα τρίχας..

αλλά γενικώς να το επιδινώνει η τριχοφυία, ο ιδρώτας κλπ

άπαξ κ γίνει όμως η επέμβαση, μερικούς μήνες μετά θα έχει επουλωθεί η πληγή και θα είσαι πλέον "κλειστός".. τώρα αν ξαναγίνει, γίνεται μόνο σε περίπτωση όχι καλής δουλειά από τον χειρούργο.. όχι επειδή έτυχε να ξαναγυρίσουν 2 τρίχες..

το βάζω σε spoiler μπας κ κάποιοι ενοχληθούν ή αηδιάσουν..:happy:

Link to comment
Share on other sites

τσιμπιδάκι

ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΕ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ?

:p

μια φορα μου το εκαναν, μια βδομαδα μετα την επεμβαση και για ελαχιστες τριχες, αυτες ακριβως στην περιφερεια της πληγης, που φοβομασταν να βαλουμε ξυραφακι, καλυτερα να γενvουσα to alien σαν την noomi rapace

τωρα 6 μηνες μετα δεν κανω κατι ιδιαιτερο, αλλα σκεφτομαι απο σεπτεμβρη να του κανω ενα laser να μου φυγει το αγχος (εχω κανει ηδη 2 κοκκυγες, γι αυτο)

Link to comment
Share on other sites

:suicide2: Δευτέρα.(για μένα)

PS:suicide2::hang2:

Ε, καλημέρα! Δεν κάνουμε διακρίσεις σε αυτά :p

(Αμερική είσαι και είναι δευτέρα για σένα?)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.