Jump to content




DJD

Recommended Posts

ένας φίλος μου πάει για γαμπρός (<--δεν το ξέρει) στην Γερμανία

ο λόγος :

Μια γκόμενα η οποία μάλλον δεν έχει στον ήλιο μοίρα και ψάχνει απελπισμένα γαμπρό (ναι όπως θα υποψιαστήκατε του πλήρωσε τα εισιτήρια) :banging: και από ότι βλέπω είναι εισιτήριο δίχως επιστροφή

:D

Για να πάτε Γερμανία οικονομικά θα καβαλήσετε το τραίνο από την Αθήνα θα πάτε θεσσαλονίκη και μετά αεροπλάνο για Γερμανία 160 ευρώ όλα μαζί από ότι μου είπε

Παίζει και ταξίδι του μέλιτος; :p

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

ένας φίλος μου πάει για γαμπρός (<--δεν το ξέρει) στην Γερμανία

ο λόγος :

Μια γκόμενα η οποία μάλλον δεν έχει στον ήλιο μοίρα και ψάχνει απελπισμένα γαμπρό (ναι όπως θα υποψιαστήκατε του πλήρωσε τα εισιτήρια) :banging: και από ότι βλέπω είναι εισιτήριο δίχως επιστροφή

:D

Για να πάτε Γερμανία οικονομικά θα καβαλήσετε το τραίνο από την Αθήνα θα πάτε θεσσαλονίκη και μετά αεροπλάνο για Γερμανία 160 ευρώ όλα μαζί από ότι μου είπε

Doesn't matter. Had sex. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αντι να πεις κατι να με ανεβασεις ..... χτυπας κι'αλλο!!!

δεν βγαινω και καθε μερα για να πει κανεις οτι εχω τις ευκαιριες μου XD

Αν δεν σε κτυπήσουμε, δεν θα μάθεις το μάθημά σου, οπότε καλύτερα να "πονέσεις" και να μάθεις ώστε να μην επαναλάβεις το ίδιο λάθος παρά να μείνεις "αμαθής" και να κάνεις το ίδιο λάθος ξανά και ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Για να πάτε Γερμανία οικονομικά θα καβαλήσετε το τραίνο από την Αθήνα θα πάτε θεσσαλονίκη και μετά αεροπλάνο για Γερμανία 160 ευρώ όλα μαζί από ότι μου είπε

Ακόμη φθηνότερα απο Αλίαρτο - Βόλο, 80-90€ πήγαινε-έλα με ryan air.

Link to comment
Share on other sites

Με λένε Δημήτρη. Ο κολλητός μου λέγεται Μάνος. Φωνάζουμε ο ένας τον άλλον "Αντώνη".

Από ένα τρελόγερο της Ιεράπετρας που ονομαζόταν έτσι.

Wannabe οικογενειακές ιστορίες TheLab edition

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.