Jump to content




DJD

Recommended Posts

Φωτογραφίες δε βλέπω από κανέναν, ούτε στο άλλο θέμα ούτε εδώ. Μας κοροϊδεύουν κύριοι...

πας σε σουβλατζίδικο που ονομάζεται γύρω γύρω όλοι και τους λες ένα σουβλάκι κοκορέτσι :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Lakisss

θα επανέλθει δριμύτερος τον Σεπτέμβριο σε νέο θέμα με τίτλο "Σας τα 'λέγα εγώ!" :p

Είναι Οκτώβριος πειράζει? Εγώ καλά σας τα έλεγα και τα ακούγατε παράλογα.

Είπα προφορική άδεια. Από την στιγμή που είχα πάρει το δίπλωμα ευρεσιτεχνίας ( αυτό είναι η άδεια ) είχα το δικαίωμα κατασκευής και πώλησης της πατέντας.

Το πρόβλημα ήταν ότι δεν μπορούσα να το τοποθετήσω στις κατασκευές γιατί δεν είμαι πολιτικός μηχανικός.

Πολιτικό μηχανικό τώρα βρήκα. Μάρκετινγκ χρειάζομαι....δουλειές..

Ο κάθε πολιτικός μηχανικός έχει το δικαίωμα να την τοποθετήσει στις κατασκευές, αν του κάνω μία εξουσιοδότηση, και θέλει και αυτός συνεργασία.

Όποιος μηχανικός θέλει να συνεργασθεί μαζί μου θα είναι μεγάλη μου χαρά.

Επικοινωνία lymperis_ios@yahoo.com

Ένα λογισμικό με προσιτή τιμή χρειάζεται με τις προδιαγραφές της ευρεσιτεχνίας γιατί κανείς δεν θα κάνει τους υπολογισμούς με το χέρι.

Ένα μηχανουργείο που θα το κατασκευάζει επί πληρωμή.

Και ίδρυση μιας εμπορικής εταιρείας.

Με υποστηρίζει ο καθηγητής αντισεισμικής τεχνολογίας Παναγιώτης Καρύδης.

Θα μου βρει τις πρώτες πειραματικές κατασκευές αυτός.

Η πρώτη κατασκευή είναι το δύσκολο να γίνει. Αυτή όποτε γίνει θα γραφεί όλη η μέθοδος κατασκευής σε βίντεο και θα γίνει παρουσίαση στο ΤΕΕ σε συνέδρια μέχρι και τα ΜΜΕ

Χειροκροτώ τον εαυτό μου γιατί εδώ μέσα δεν με πάει σχεδόν κανείς. .:clap: ....εκτός ο φίλος μου..astrolabos-400.gif?dateline=1408989778

Έγινε επεξεργασία από seismic
Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα 18χρονο στο φουμπου , που το εκανα αρχικα add για να λεμε τα χαρτια μας στο tichu , και τωρα εδω και αρκετο καιρο μου πριζει τα @@@@ .

πως σκατα κανεις delete με το γαντι ? δεν μαρεσει να γινομαι κακος :whip:

θυμαται κανεις αυτο ?

ε λοιπον , προχθες βρηκα λυση!!!

ηταν 9 το πρωι , κλασσικα αυπνος ... και αρχιζει να μιλαει

μονο που εγω , αρχιζω να απανταω σαν γκομενα , και να την ρωταγα ποια ειναι , απο που με ξερει , κτλ κτλ κτλ αλλα χωρις επιθετικοτητα .

σημερα με ειχε κανει delete εκεινη :D

Link to comment
Share on other sites

θυμαται κανεις αυτο ?

ε λοιπον , προχθες βρηκα λυση!!!

ηταν 9 το πρωι , κλασσικα αυπνος ... και αρχιζει να μιλαει

μονο που εγω , αρχιζω να απανταω σαν γκομενα , και να την ρωταγα ποια ειναι , απο που με ξερει , κτλ κτλ κτλ αλλα χωρις επιθετικοτητα .

σημερα με ειχε κανει delete εκεινη :D

Για περιέγραψε το πως απαντούσες σαν γκομενα μέσα από το τσατ

Link to comment
Share on other sites

ποια εισαι

απο που γνωριζεις τον πετρο

γιατι μιλατε τοσο συχνα

...

την εβαλα και να με βλεπει offline

ΜΠΑΜ quest complited

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.