Jump to content




DJD

Recommended Posts

Who dafuq is he????? :nada: :boxed: :wassat: :hm: :no:

Δεν διαβάζω καν insomnia εν τω μεταξύ... Αλλά με έψησες να ξανά κοιτάξω, έχω χρόνια :p

Σε συμβουλευω να μην πας. Έχουν τον νικοκ89 εκεί που τους μαμαει όλους.

Link to comment
Share on other sites

Που χάθηκες εσύ τόσο καιρό; Μαράζωσε το ΠΟΘ χωρίς εσένα... Δεν είπα θα πάω να γραφτώ, να παρακολουθήσω την σελίδα θα πάω, να διευρύνω τους ορίζοντες μου... :bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Αν συνεχίζεις να ξύνεσαι τη γκλίτσα του τσοπάνη πάντως να ξέρεις ότι δε θα σου βγει σε καλό

Κοίταξε αν είναι να μου την λες έτσι ακομψα, να την ξαναπω* για να με ξανακάνεις μπαν επί τόπου.

*ψέμματα νωρίς είναι!

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε αν είναι να μου την λες έτσι ακομψα, να την ξαναπω* για να με ξανακάνεις μπαν επί τόπου.

*ψέμματα νωρίς είναι!

ρε man δεν ειναι αστειο πλεον. Μια, δυο ειπατε, πειραχτηκατε φτανει. Τωρα κατανταει αηδια, ουτε ο διχρονος γιος μου δε κανει ετσι.

Link to comment
Share on other sites

ρε man δεν ειναι αστειο πλεον. Μια, δυο ειπατε, πειραχτηκατε φτανει. Τωρα κατανταει αηδια, ουτε ο διχρονος γιος μου δε κανει ετσι.

Συγγνωμη αλλα σε αυτο θα απαντησω σοβαρα.

Τα λινκς τυπου "ΣΟΚ!!!!" που λενε ενα καρο μα λα κι ες τα προσπερναμε όλοι φαντάζομαι με δυο κλικς στο mouse.

Αλλα μια random λεξη στο φακην "ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ" ειναι πιο εριστικη απο τα υπόλοιπα που μεν δεν προσφερουν και πολλά, δε ειναι σε πιο σοβαρα threads.

Αν αυτο ειναι που κατανταει αηδια, ειλικρινα δεν με νοιαζει. Στη δικια μου κοσμοθεωρια, τα posts του παισιου (για χαρην παραδειγματος) θα ειχαν συνέχεια επικριτικα σχολια ενω στις " 'μερες" θα επικρατούσε αιωνια αδιαφορία.

ΥΓ. Ο διχρονος γιος σου μαλλον θα το σκεφτοταν λογικα πριν αφιερωθει σε θεματα οπως αεροψεκασμοι.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη αλλα σε αυτο θα απαντησω σοβαρα.

Τα λινκς τυπου "ΣΟΚ!!!!" που λενε ενα καρο μα λα κι ες τα προσπερναμε όλοι φαντάζομαι με δυο κλικς στο mouse.

Αλλα μια random λεξη στο φακην "ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ" ειναι πιο εριστικη απο τα υπόλοιπα που μεν δεν προσφερουν και πολλά, δε ειναι σε πιο σοβαρα threads.

Αν αυτο ειναι που κατανταει αηδια, ειλικρινα δεν με νοιαζει. Στη δικια μου κοσμοθεωρια, τα posts του παισιου (για χαρην παραδειγματος) θα ειχαν συνέχεια επικριτικα σχολια ενω στις " 'μερες" θα επικρατούσε αιωνια αδιαφορία.

ΥΓ. Ο διχρονος γιος σου μαλλον θα το σκεφτοταν λογικα πριν αφιερωθει σε θεματα οπως αεροψεκασμοι.

Δεν καταλαβαινω τι θες να πεις σχετικα με links κλπ γιατι δεν παρακολουθω τα παντα. Σου λεω αυτο που βλεπω, το οποιο ειναι οτι τις τελευταιες μερες προσπαθεις συνεχεια να δημιουργησεις θεμα χωρις να υπαρχει λογος.

Σε παρακαλω σταματα. Ηρεμα και φιλικα. Τοσα χρονια εισαι στο φορουμ, ελπιζω να καταλαβαινομαστε. Δεν υπαρχει λογος να χαλασουμε τις καρδιες μας.

Link to comment
Share on other sites

"Συναδελφος" τις τελευταιες 10μερες επικαλειται σοβαρο προβλημα υγειας.

Ελα ομως που το fb ειναι μικρο και ειναι τοοοοσο τρομπας που ποσταρει καφε και ποτα με την παρεα του.

Εχει αφησει πανω απο 80εκκρεμοτητες και κανει τον μλκα... :crazy:

Θελω να δω αντιδραση οταν δει το χαρτι απολυσης...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι?

Γιατί τόση αυστηρότητα στα φορουμς?

Δηλαδη αν γράψει κάποιος σε κάποιον μια πολύ άσχημη βρισιά και δε σβηστεί τι θα γίνει?

Εχετε επιπτώσεις εσεις οι moderators/administrators?

Σας επιβλέπει κάποιος ανώτερος?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πρέπει να υπάρχει πάντα κάποιος βούρδουλας από πάνω. Αν έρθω στο σπίτι σου και αρχίσω να φωνάζω και να βρίζω θα με αφήσεις ή θα μου κάνεις σύσταση να σταματήσω ή θα με διώξεις; Για εμάς ο Λάμπης είναι "σπίτι" μας και το θέλουμε καθαρό από βρισιές και ανάρμοστες συμπεριφορές.

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε. Αν περασεις μια βολτα απο χρεωκοπία και ειδήσεις θα δεις μερικα κείμενα που ειναι ακρως παράλογα και με το ζορι ασχολείται καποιος (οπως ασχολείται εδω). Μην μου πεις οτι καποιος δεν τα εχει δει ενω αφιερωνει χρονο σε ολο το offtopic και τελικα βλεπει μονο τι κανω εγω, γιατί δεν θα σε πιστεψω.

Απο την αλλη, το ξερω ειμαι λιγο επίμονος σε αυτο που κανω και καταλαβαινω οτι μερικους (διορθωση: ολο και περισσοτερους) τους ενοχλει. Εχουν καθε δικαιωμα να επιλεξουν αυτην την οπτική. Αλλα με διπλα τιτλους "αληθινες οι προφητειες του πατσιστιου", "το χωμα κατω απο τον Παρθενώνα ειναι πιο πολυτιμο απο το χρυσο", "τα social sciences δεν ειναι επιστήμες", "τα γκριμλις υπαρχουν", "η νοσος εμπολα ειναι κόλπο φαρμακοβιομηχανιων" που ειναι σχετικα προσφατοι, ε μην μου τον ζαλιζετε που κανω τον χαβαλε μου χωρις να δημιουργώ κατα τη δικη μου γνωμη (την οποια εχω τεκμηριωσει 2-3 φορες αλλα, ας πουμε ο Κωστάκης πρεπει να την ξαναδιαβασει ξανα και ξανα και ξανα για να την εμπεδωσει) σοβαρο πρόβλημα. Αν θεωρει το φορουμ οτι δημιουργω περισσοτερο προβλημα σε συγκριση με ολα τα παραπάνω, ας παρει οριστικές αποφάσεις.

Υπενθυμίζω επισης, οτι για μια ολοκληρη εβδομαδα δεν γραφτηκε το Ban-word αλλα please μην δειχνεις οτι υποτιμας τη νοημοσυνη μου. Εναλλακτικα, κανω λαθος στο τελευταίο.

ΥΓ. Τα 5 παραδείγματα στα εισαγωγικα ειναι εντελως μεταφορικά. Για τα πραγματικά, υπαρχουν στα αναλογα threads. εξυπνοι ειστε και πιστεύω θα τα βρείτε με λιγο search.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.