Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

εχεις μεγαλη αγαπη στον Τιγρη :p

Κοίτα δεν είναι ο μοναδικός. Μεγαλοδικηγόρος πριν μερικά χρόνια έταξε σε φύλο μου που αργούσε, ότι αν δεν του παρέδιδε το σκάφος σε συγκεκριμένη ημερομηνία να πάει διακοπές θα του έστελνε κάθε πρωί μπράβους να του κάνουν μασάζ .

Μπροστά σε όλους και χαμογελαστά!

Link to comment
Share on other sites

Εάν πάω εγώ στο στάδιο και κλίσω ημερομηνία, το στάδιο θεωρείται δικό μου εκείνη την ημέρα. Δεν έχει δικαίωμα κανένας να με βγάλει από την επιχείρηση μου. Αυτοί είναι κανόνες του καπιταλισμού.

Ας το κάνανε αυτό σε κάνα Μελισσανίδη, να τους "ασπαζότανε κρύους" η μάνα τους την άλλη μέρα και δικαίως

Μεγάλη μαφία η Γιουρορίγκα :p

Link to comment
Share on other sites

Actual boss in an actual game.

NSFW, I guess.. (Spoilers hate me for some reason)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=puk2Fj1Q0K8]Boss Fight: The Great mighty poo from Conker's Bad Fur Day[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Frostbyte
Link to comment
Share on other sites

Παίρνει ένας τυπάς σε ένα delivery και λέει:

- Καλησπέρα, ένα αποκριάτικο μενού θα ήθελα.

Ρωτάει ο υπάλληλος:

- Ποιο είναι το αποκριάτικο μενού;;;; :o

- Αυτό που πήρα χθες και με πήγε σερπαντίνα.

:sarcastic::sarcastic::sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι η Γιουρορίγκα αλλά οι (αξιοκρατικά τοποθετημένοι και χωρίς κομματικά κριτήρια) υπεύθυνοι του σταδίου ; )

Το λάθος ήταν που δόθηκε το ΣΕΦ (ή το όποιο γήπεδο) για το συνέδριο τη συγκεκριμένη ημερομηνία χωρίς να έχει γίνει γνωστό αν υπάρχει εντός έδρας παιχνίδι, όχι που ο Ολυμπιακός (ή η όποια ομάδα) έπαιξε στην έδρα του.

Link to comment
Share on other sites

Το λάθος ήταν που δόθηκε το ΣΕΦ (ή το όποιο γήπεδο) για το συνέδριο τη συγκεκριμένη ημερομηνία χωρίς να έχει γίνει γνωστό αν υπάρχει εντός έδρας παιχνίδι, όχι που ο Ολυμπιακός (ή η όποια ομάδα) έπαιξε στην έδρα του.

Προσωπικά πιστεύω ότι του τη στήσανε

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι του τη στήσανε

Παίζει να έκανε κάποιος υπεύθυνος την εξυπνάδα του, δίνοντάς τους ημερομηνία που ήξερε ότι το γήπεδο είναι πιασμένο. Αλλά πριν πας και πεις αυτά τα πράγματα στην Βουλή, ρώτα και κανέναν σχετικό με το άθλημα. Έχεις πλήρη άγνοια και μπαίνεις μέσα στην Βουλή να πεις αυτά που είπε με τόση σιγουριά ότι ξέρεις τι λες;

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να έκανε κάποιος υπεύθυνος την εξυπνάδα του, δίνοντάς τους ημερομηνία που ήξερε ότι το γήπεδο είναι πιασμένο. Αλλά πριν πας και πεις αυτά τα πράγματα στην Βουλή, ρώτα και κανέναν σχετικό με το άθλημα. Έχεις πλήρη άγνοια και μπαίνεις μέσα στην Βουλή να πεις αυτά που είπε με τόση σιγουριά ότι ξέρεις τι λες;

Μπαα δεν παίζει έτσι. Δεν είναι μόνος του, πίσω του έχει ολόκληρο κόμμα με ανθρώπους που γνωρίζουν. Απλά είναι παρορμητικός και δεν αντέχει που τον έπιασαν κορόιδο.

Πως εσύ διαβάζοντας ένα ποστ που σου έγραψε κάποιος σκέφτεσαι: Σιγά μην κατεβώ στο επίπεδο του ηλίθιου και του απαντήσω.....Και μετά από 10 λεπτά του γράφεις σεντόνια; Κάπως έτσι : P

Link to comment
Share on other sites

Ευλόγησον! Μου ρθε και θεία έμπνευση και έγραψα κι ένα δίστιχο (χαραμίζομαι)

Τι να το κάνεις το φαί αν έχεις προσευχή

Μείνε στο δρόμο και κάνε δεήσεις στην ανατολή

246275_slide.jpg?v=1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.