Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Μπα. Το εχει η γυναικα μου και σχεδον ολες οι φιλες της. Ειναι αρκετα καλο στις προβλεψεις κ βολευει στο να κανονιζεις διακοπες κλπ κ φυσικα στο να ξερεις περιπου τις γονιμες μερες...

Link to comment
Share on other sites

Από τα 10 μύρια, η πλειοψηφία πρέπει να είναι άνδρες.

Να μην ξέρουν πότε η γκόμενα τους έχει όντως περίοδο?

Πέρα από την πλάκα, είναι κάτι μεταξύ αστείου και αξιόλογου. Αναφέρομαι στο γεγονός ότι έχει τόσα downloads, τόσα likes, τέτοια βαθμολογία και είναι μια εφαρμογή που απευθύνεται καθαρά σε γυναίκες (που από ότι φαίνεται, επιτυγχάνει το σκοπό της για αυτό λοιπόν τρέχω να την κατεβάσω κι εγώ για να ξέρω ποιες μέρες να μην ζητάω σεξ)

Πρέπει να είσαι πολύ χαρούμενος άνθρωπος αφού βρίσκεις ανέκδοτα εκεί που δεν υπάρχουν.

και τόλμησες να πεις κάτι κάποτε για τα δικά μου ανέκδοτα

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είσαι πολύ χαρούμενος άνθρωπος αφού βρίσκεις ανέκδοτα εκεί που δεν υπάρχουν.

και τόλμησες να πεις κάτι κάποτε για τα δικά μου ανέκδοτα

Εγώ φταίω ρε που δεν σου είπα από την αρχή ότι το αστείο κρύβεται στα ανέκδοτα σου :p :P

Link to comment
Share on other sites

Και συ Μαρία Νικώλ φαν? Σ'ωραιοςςςςςς

ειιιιισαι τρελη; μπαινει η γυναικα και τα τσεκαρει αυτα. θες να εχουμε αλλα; λολ

αλλος το πατησε το λαικ και βγηκε στο δικο μου χρονολογιο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.