Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Παιδιά ξεκίνησα πριν από μία εβδομάδα Hannibal και χθες το βράδυ είδα το φινάλε του δεύτερου κύκλου. Τι τρέλα και παράνοια ήταν αυτή; Τι ανατρεπτική σειρά είναι αυτή;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή σειρά, όντως παράνοια και αρρώστια τελείως!

Μόλις πριν λίγο τελείωσα και τον δεύτερο κύκλο και έχω μείνει παγωτό με τις ανατροπές και την όλη εξέλιξη.

Sent from LG G2

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή σειρά, όντως παράνοια και αρρώστια τελείως!

Μόλις πριν λίγο τελείωσα και τον δεύτερο κύκλο και έχω μείνει παγωτό με τις ανατροπές και την όλη εξέλιξη.

Sent from LG G2

Πάντως τρομερή σκηνοθεσία, τρομερή πλοκή. Την συνιστώ ανεπιφύλακτα. Αρχικά μου θύμιζε λίγο Dexter από θέμα Serial killers και ψυχώσεων. Αλλά εντάξει έχει πάει σε άλλο επίπεδο το Hannibal. Μερικοί θα την αγαπήσουν σαν σειρά, πολλοί δεν θα δεχτούν την ωμή βία και γενικά το όλο σκηνικό.

Εγω ξεκινησα το Orange is the new black. Αρκετα καλο !

Από που την βλέπεις; Αξίζει; Είδα πολύ καλές κριτικές και σκέφτομαι να την ξεκινήσω.

Έγινε επεξεργασία από Samoilaros
Link to comment
Share on other sites

Μη τη ρίξω φοβάμαι, με κάνα uber alles βλαμένο τέλος...

Βλαμένο τέλος; ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΒΛΑΜΕΝΟ ΤΕΛΟΣ. Από τον τελευταίο κύκλο δες το τελευταίο επεισόδιο. Τα άλλα 23 υπάρχουν μόνο για να βγάλουν κύκλο.

Link to comment
Share on other sites

ξεκίνησα το THE 100

8 eps so far.....αρκετά μέτρια σειρά

πάλι καλά δεν έχω αγγίξει GOT μέχρι τώρα και από αύριο αρχίζει το λιώσιμο (1080p ~3.5Gb κάθε επεισοδιο, μου τρέχουν ήδη τα σάλια :drool: )

το Hanniba όντος πολύ καλό......απίστευτη ατμόσφαιρα, πλοκή, ερμηνείες!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.