Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

ρε δώστε επεισόδια στο λαό.. θέλουμε κάθε εβδομάδα λέμεεεε!

Τι κι αν δεν έγινε κάτι συνταρακτικό σε ένα επεισόδιο; Είδαμε τους αγαπημένους μας χαρακτήρες σε άλλη μια περιπέτεια. 

Link to comment
Share on other sites

για οσους βλεπουν Supernatural και sleepy Hollow 

ξερετε ποτε εχουν σκοπο να βγαλουν νεα επισοδεια ? 

 

για πες το supenatural πως πάει αυτήν την season, στο ίδιο στυλ με τις προηγούμενες? Παρακμή ή έφτιαξε καθόλου ;;

Link to comment
Share on other sites

για πες το supenatural πως πάει αυτήν την season, στο ίδιο στυλ με τις προηγούμενες? Παρακμή ή έφτιαξε καθόλου ;;

 

δεν εχει καποιο κεντρικο σκοπο  (οπως αγγελοι,δαιμονες/λεβιαθαν που ειχαν οι αλλες σεζον ) 

κλασσικα μικρουποθεσουλες με πολυ brolove , η 10 σεζον ειναι ενα τεραστιο filler  XD

Link to comment
Share on other sites

στο προτελευταιο επεισοδιο της τριτης σεζον του dexter και μετα παμε για τεταρτη που εχω ακουσει οτι ειναι η κορυφαια

 

Το τελευταίο επεισόδιο της 4ης σεζόν Dexter, όταν την δεις, βάλε κάποιον να σε δέσει γιατί το πιο πιθανό είναι να σπάσεις καμιά TV...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο επεισόδιο της 4ης σεζόν Dexter, όταν την δεις, βάλε κάποιον να σε δέσει γιατί το πιο πιθανό είναι να σπάσεις καμιά TV...

Μην μου λες τέτοια σήμερα ξεκινάω 4 σεζόν χθες έβλεπα πρώτο επεισόδιο δεύτερης σεζόν homeland κοντεψα κοιμηθώ
Link to comment
Share on other sites

και για να μην ξεχνιομαστε

εχουν ηδη κυκλοφορησει τα δυο νεα Top Gear Patagonia Special

και για τυχον αφηρημενους κυκλοφορουν εδω και καιρο το Perfect Roadtrip Pt.I & II   (Clarkson & Hammond)

και το Cars of the people Pt.I,II & III (James May)

Link to comment
Share on other sites

χθες είδα το Perfect Roadtrip II και μου μένουν τα patagonia.. δε μπορώ να πω πως έμεινα ικανοποιημένος ή πως θα πλήρωνα για να τα πάρω σε dvd.
Κάνει μπαμ πως απλά διαφημίζουν σαν εξτραδάκι κάποια αυτοκίνητα, έχοντας τα έξοδά τους πληρωμένα κι αναμένοντας απλά στα τυχερά. Το μόνο που αξίζει είναι τα γυρίσματα/εφέ με τα αυτοκίνητα και κάνα δυο ατάκες που πετάνε..

π.χ. we went to Italy, god's personal circuit.. ή το πολύ σοφό when you drive a car that has more bhp than a specific barrier, you actually drive it slower because you can't drive it to the limit

 


 

 

Από την άλλη τα Patagonia πρέπει να'χουν περισσότερο ενδιαφέρον, μια και τέτοια special θυμίζουν κ λίγο τα documentary του skai  :p

 

DD5IY59.png

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

τα Patagonia δεν τα εχω δει ακομα, αλλα το cars of the people με τον May ηταν απολαυστικο

τα perfect roadtrip ηταν απλα για να περνα ευχαριστα η ωρα χαζευοντας ομορφα τοπια και οχηματα (ετσι και να σου μπαινουν ιδεες για πιθανες εξορμησεις)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είχαμε μείνει όλοι.. και δε νομίζω να το ξεκαθαρίσουν σύντομα. Θα δείξουν 2 επεισόδια (το πρώτο στις 21/1) και μετά δε λέει πότε θα συνεχιστεί μέσα στο 2015. Κοινώς θα περιμένουμε πολύ.. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.