Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Better Call Saul

 

Μου άρεσε μέχρι στιγμής (2 επεισόδια , τα οποία είδα συνεχόμενα, πράγμα που μπορούσε να συμβεί μόνο με το breaking bad :p ). Στα χνάρια του βαδίζει απ'ότι βλέπω. . bb δε θα γίνει φαντάζομαι, αλλά είναι ενδιαφέρον!

Link to comment
Share on other sites

3 πρωτα επεισοδια The Last Kingdom και η σειρα τα σπαει , ουσιαστικα ειναι μεταλλαξη Vikings μονο που αυτη τη φορα

λεει την ιστορια απο τη μερια των Αγγλων.

Credits to @YDinopoulos

Έγινε επεξεργασία από knight_77
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mr. Robot - Από τους πρώτους που την ξεκίνησαν, πριν διαδοθεί τόσο και χωρίς να έχω ιδέα αν είναι καλή ή όχι. Τελικά αξίζει με τα χίλια και χαίρομαι που ακούω κόσμο τις τελευταίες μέρες να την έχει αρχίσει και αυτός :)

 

Limitless - Μου την πρότεινε ο @SpirosKGR, και από τα πρώτα δύο επεισόδια, έχω να πω ότι φαίνεται άψογη!

Link to comment
Share on other sites

Kι εμένα μ'άρεσε το επεισόδιο..'Ηταν "αργό" συγκριτικά με τα 3 προηγούμενα αλλά εφόσον ο κύριος ήρθε για να μείνει, μια fillerιά ήταν απαραίτητη για τη συνέχεια της ιστορίας.

Από το επόμενο επεισόδιο πάλι πανικούλης προβλέπεται έτσι κι αλλιώς...

Και μια παρατήρηση...

Αυτή η σεζόν με κάνει να περιμένω να βγεί το επόμενο επεισόδιο με κάποια ανυπομονησία.Από την 1η σεζόν είχα να το νιώσω αυτό.Καλά το πάνε... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν βλέπει το HTGAWM ? ( How to Get Away with Murder )

Είναι αρκετά ενδιαφέρον ( σε βάζει να σκέφτεσαι λιγάκι σε αντίθεση με κάτι no-brainer action-packed series )

 

Είμαι στο 2x3...

Tι ακριβώς σε κάνει να σκέφτεσαι δεν έχω καταλάβει.... :p

Συμπαθητική σειρά πάντως... :)

Link to comment
Share on other sites

To flash με το χθεσινό επεισόδιο έπιασε τα πρώτα σούπερ νούμερά του για τη σεζόν. Μακάρι να συνεχίσει έτσι κι όχι σαν family drama.  <_<

Το arrow είπε να γίνει λίγο λάμψη πάλι..  :angry:

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.