Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

8 hours ago, sstav said:

αυτό το έχει παρακολουθήσει κανείς;;;;

Mindhunter (TV Series 2017– ) - IMDb

 

Το είδα εγώ.

Καλό είναι.

Προσωπικά εγώ του βάζω 7,5/10

6 hours ago, icy20 said:

Επισης βλεπω (δεν ξερω αν εχει ειπωθει ηδη) το The sinner. Καλο μεχρι τωρα...

Πολύ καλό και το Sinner.

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν το βλεπω.

Αλλα βλεπω arrow - flash - legends of tommorrow και εχει σημερα-αυριο crossover των τεσσαρων αυτων σειρων,Crisis on Earth-X .

Το ειδα τεσπα, χαβαλε ειχε.Θα δω και arrow τωρα.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jesus said:

Αλλα βλεπω arrow - flash - legends of tommorrow και εχει σημερα-αυριο crossover των τεσσαρων αυτων σειρων,Crisis on Earth-X .

χρειάζεται να δεις το supergirl?? ή είναι όπως το προηγούμενο crossover

Link to comment
Share on other sites

ρε συ @jesus είναι skippable αυτά τα επισόδια; ξεκίνησα με το part1 και δεν άντεξα ούτε 10 λεπτά. απο τους διαλόγους μέχρι τα άθλια animation. πραγματικά δεν αντέχω

 

"θα πάμε στο γάμο; δεν μπορώ με παρέτησε ο γκόμενος μου.."    ΤΟ ΚΈΡΑΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ DC

Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος filthy_dwarf έγραψε:

oh christ. εγώ μόνο flash βλέπω πλέον και αυτό φέτος είναι τρατζικ

Kαι εγώ έβλεπα τα υπόλοιπα αλλά τα σταμάτησα και βλέπω μόνο Flash που έχει χαλάσει φέτος.
Τα υπόλοιπα είναι για ατροφία εγκεφάλου, πιστεύω θα αυτοκτονούσα έτσι και τα συνέχιζα.:D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Razimar said:

Kαι εγώ έβλεπα τα υπόλοιπα αλλά τα σταμάτησα και βλέπω μόνο Flash που έχει χαλάσει φέτος.
Τα υπόλοιπα είναι για ατροφία εγκεφάλου, πιστεύω θα αυτοκτονούσα έτσι και τα συνέχιζα.:D

χαλαρά. ειδικά το supergirl είναι sex in the Krypton city

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, filthy_dwarf said:

ρε συ @jesus είναι skippable αυτά τα επισόδια; ξεκίνησα με το part1 και δεν άντεξα ούτε 10 λεπτά. απο τους διαλόγους μέχρι τα άθλια animation. πραγματικά δεν αντέχω

 

"θα πάμε στο γάμο; δεν μπορώ με παρέτησε ο γκόμενος μου.."    ΤΟ ΚΈΡΑΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ DC

Oxi δεν ειναι ειναι skippable.Ρομαντικοπιπες εχουν και τα τεσσερα επεισοδια αλλα εχω πλεον συνηθισει.Πεφτει μπολικο ξυλο παντως.

Σαστισα λιγο με την σβαστικα :huh:

i200^cimgpsh_orig.JPG

 

33 minutes ago, Razimar said:

Kαι εγώ έβλεπα τα υπόλοιπα αλλά τα σταμάτησα και βλέπω μόνο Flash που έχει χαλάσει φέτος.
Τα υπόλοιπα είναι για ατροφία εγκεφάλου, πιστεύω θα αυτοκτονούσα έτσι και τα συνέχιζα.:D

Συμφωνω με το ατροφια εγκεφαλου αλλα εγω προσωπικα γουσταρω με οτι ειναι σειρες απολυτα ειλικρινεις ως προς το τι προσφερουν,σκουπιδια δλδ για να περασει χαλαρα λιγη ωρα.

Αυτο που δεν αντεχω εγω ειναι ο "δηθενισμος" αλλων σειρων που ενω προσφερουν επισης σκουπιδια(lost πχ) το παρουσιαζουν λες και  νομιζουν οτι εχουν φτιαξει κανενα τηλεοπτικο θαυμα .Αλλα παραδειγματα (και πολυ πιο προσφατα ) δεν λεω γιατι θα φαω  κανα μπαν απο εδω μεσα:hehe:

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, filthy_dwarf said:

αν είναι και τα 4 skippable εννοώ . όλα μαζί.

Αααα, δεν ξερω μαναρι τι να σου πω.Παντως υποθετω οτι ναι ειναι skippable.

Δεν νομιζω να συνδεσουν καπως τα επομενα επεισοδια των σειρων με την τετραλογια.

Εκτος απο τπτ αναφορες φανταζομαι.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.