Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

On 6/27/2017 at 11:39 ΠΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ξεκίνησα το Orphan Black. 

Τρία επεισόδια είδα, καλό είναι, όμως με ανησυχεί η γρήγορη εξέλιξή του (μέχρι στιγμής). Ο λόγος είναι ότι αυτή τη στιγμή παίζει 5ος κύκλος και μυρίζομαι ξεχείλωμα. Ελπίζω να κάνω λάθος.

Στον 4ο πλέον κύκλο, όντως το παρατράβηξαν λίγο και βλέπουμε μόνο από συνήθεια. Δεν είναι χάλια, βλέπεται. Αλλά μου φαίνεται ότι μόνη της τραβάει κουπί η τύπισσα.. Μέτριο acting all around, η υπόθεση βγάζει παρακλάδια (way too many), ώστε να τραβηχτεί το σκοινί... Θα μου πείτε "τι περίμενες"... Βασικά το περίμενα :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 25/7/2017 at 11:58 ΜΜ, το μέλος deninho έγραψε:

Καλησπέρα. Το Turn να δείτε :)

Λοιπον αυτο το Turn ειναι οντως πολυ καλη σειρα και δεν το περιμενα να με εχει κανει να δω το πρωτο κυκλο μεσα σε μια μερα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 25/7/2017 at 11:58 ΜΜ, το μέλος deninho έγραψε:

Καλησπέρα. Το Turn να δείτε :)

Το είδα και απορώ πραγματικά γιατί τέτοιες σειρές σταματάνε και άλλες συνεχίζουν.

Την ίδια απορία είχα και με το The Borgias

 

Ηταν από τις καλύτερες σειρές που έχω δει. Τόσο σε ερμηνείες (καλά ο Gorman απλά γ@μησε σε ερμηνεία ο άνθρωπος), όσο και σε εντάσεις, σκηνικά, κουστούμια κλπ. Κοιλιά δεν έκανε σε καμία season και αυτό που με δυσκόλεψε είναι ότι έπρεπε να κοιμηθώ και να δω την επόμενη μέρα το επόμενο επεισόδιο. 

 

Over all 10/10 από εμένα πραγματικά!

 

 

Είδα επιτέλους και την τελευταία season GoT. Μου άρεσε το ότι έτρεξε, το ότι δε λάγκαρε να το πω απλά όπως είχε γίνει σε προηγούμενες season. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Είδα επιτέλους και την τελευταία season GoT.

Δεν* Κρατήθηκες να τελειώσει πρώτα ε?   :p

Παίζει να είναι ο καλύτερος κύκλος απ΄ όλους ! :D


*

Spoiler

 

Αυτός που ΔΕΝ κατάλαβε ότι ο κύκλος τελείωσε ήμουν εγώ ! :hehe:

Ε ρε τι μου έχει κάνει ο Κίτσος με τα πείσματά του, με έχει αποσυντονίσει τελείως ! !  :wall:


 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

γιατί τέτοιες σειρές σταματάνε και άλλες συνεχίζουν

π.χ. το "The Scorpion"... Ειλικρινά, πως διάολο συνεχίζει; (βέβαια έχω να δω από το 3-4ο επεισόδιο της πρώτης σαιζόν, μπορεί στο μεταξύ να βελτιώχαχαχαχαχαχαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Seafalco έγραψε:

Δεν* Κρατήθηκες να τελειώσει πρώτα ε?   :p

Παίζει να είναι ο καλύτερος κύκλος απ΄ όλους ! :D


*

  Reveal hidden contents

 

lol :p

 

πριν 6 λεπτά, το μέλος deninho έγραψε:

π.χ. το "The Scorpion"... Ειλικρινά, πως διάολο συνεχίζει; (βέβαια έχω να δω από το 3-4ο επεισόδιο της πρώτης σαιζόν, μπορεί στο μεταξύ να βελτιώχαχαχαχαχαχαχαχα)

παίζει ακόμα αυτό; :huh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.