Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Επίσης μόλις τελείωσα την 1η του Lilyhammer.

Εξαιρετικό.

Αστείο και σοβαρό όσο πρέπει για να είναι μια άκρως διασκεδαστική σειρά!!!!

8/10 μέχρι στιγμής από εμένα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το Βlack Sails τελειωσε , μετα απο μονο 4 σεζον (δυστυχος επειδη μου αρεσε , ευτυχος επειδη δεν βγαλανε απο την μυγα ξυγκι)

Δεν ηξερα πως θα ειναι το τελευταιο που θα εβλεπα , περιμενα ενα φαντασμαγορικο seasson finale οπως ειχε γινει τις 3 προηγουμενες φορες και την αβασταχτη αναμονη του ενος χρονου . Γυρο στο 40στο λεπτο ειναι που αρχιζω και λεω "Ωπα τι γινεται εδω XD " και αρχισε να κλεινει την υποθεση .

 

Ανετα απο τις καλυτερες σειρες , με budget , υποθεση , μεση διαρκεια και ωραιο τελειωμα . 

 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/2/2017 at 11:04 PM, kpetros said:

Το Βlack Sails τελειωσε , μετα απο μονο 4 σεζον (δυστυχος επειδη μου αρεσε , ευτυχος επειδη δεν βγαλανε απο την μυγα ξυγκι)

Δεν ηξερα πως θα ειναι το τελευταιο που θα εβλεπα , περιμενα ενα φαντασμαγορικο seasson finale οπως ειχε γινει τις 3 προηγουμενες φορες και την αβασταχτη αναμονη του ενος χρονου . Γυρο στο 40στο λεπτο ειναι που αρχιζω και λεω "Ωπα τι γινεται εδω XD " και αρχισε να κλεινει την υποθεση .

 

Ανετα απο τις καλυτερες σειρες , με budget , υποθεση , μεση διαρκεια και ωραιο τελειωμα . 

 

 

 Αυτο ακριβως.  Σιγουρα στο τοπ-5 σειρων που εχω δει μεχρι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις βγήκε επεισόδιο Prison Break, σεζόν 5.

Η αλήθεια έιναι ότι η πρώτη σαιζόν μου άρεσε πολύ, η 2η έτσι κι έτσι και το παράτησα κάπου στην τρίτη.

Δεν ξέρω πόσα χρόνια έχουν περάσει από όταν παιζόταν, αλλά it's back!

Και με το κανονικό cast, όχι σαν το 24 :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mα τι αλλο εχει να δωσει το prison break ? Η πρωτη σεζον τα σπασε οπως λες , μετα πηγαν να ξανακανουν την ιδια συνταγη και δεν βγηκε το ιδιο ωραια .... 

Και τωρα παλι  ???? Αμα θυμαμαι καλα , ο michael δεν ειχε πεθανει ????

Link to comment
Share on other sites

E τι πώς θα εξελιχθεί.. Δύο επισόδεια έμειναν!

 

Spoiler

Προφανώς και τελικά είναι μπλεγμένος και ο Director of National Intelligence.

 

Παρά το γεγονός ότι ο Jack λείπει και ο λίγος Τόνυ δεν είναι ικανός να αναπληρώσει το οποιοδήποτε κενό, όπως και στην τελευταία σαιζόν με Kiefer έτσι και εδώ, τα 12 επισόδεια αντί για 24 έκαναν τη σειρά πιο "σφιχτή" χωρίς ανούσια sidestories. Προσωπικά μου άρεσε.

 

Για το Prison Break θα εκφράσω άποψη αφού δω άλλα 2 επισόδεια. Αν και λόγω νοσταλγίας ίσως να μην είμαι αντικειμενικός.

 

πριν 12 ώρες, το μέλος Trexx έγραψε:

To επίσης θετικό ότι δεν τολμάει να πει DAMMIT.

Έπρεπε να με δεις πώς έκανα όταν ο Kiefer Sutherland ξεστόμισε για πρώτη φορά "Damn It!" στο Designated Surviror (το οποίο παρεπιπτόντως για τα δικά μου γούστα είναι εξαιρετικό).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ειδα αυτο το οποιο προταθηκε απο καποιους

http://www.imdb.com/title/tt2401256/?ref_=nv_sr_2

 

αρκετα ενδιαφερον και σε κραταει μέχρι τέλος.

Προσωπικα περιμενα μονο στο τελος να γινει κατι πιο συνταρακτικο.

Link to comment
Share on other sites

On 4/6/2017 at 8:54 AM, GriGaS said:

 

  Reveal hidden contents

Προφανώς και τελικά είναι μπλεγμένος και ο Director of National Intelligence.

Έπρεπε να με δεις πώς έκανα όταν ο Kiefer Sutherland ξεστόμισε για πρώτη φορά "Damn It!" στο Designated Surviror (το οποίο παρεπιπτόντως για τα δικά μου γούστα είναι εξαιρετικό).

Δεν το χα πάρει χαμπάρι, μόλις ξεκίνησα!! Φαίνεται δυνατό και ο kiefer πάντα to the point!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το black sails, θα έλεγα συνολικά ήταν μέτριο 5/10, ενώ οι πρώτες 2 σεζόν ήταν πολύ καλές 7/10 μετά άρχισε να πέφτει αισθητά, ειδικά στην τελευταία σεζόν που ήταν κάτω του μετρίου….. έγιναν πράγματα χωρίς λόγο και λογική, πέρα από τους 4-5 πρωταγωνιστές δεν υπήρχε κανένας άλλος ενώ  π.χ στην αρχή υπήρχε και ένα πλήρωμα που έπρεπε να τους πείσει για να κάνουν κάτι στο τέλος ήταν ανύπαρκτοι, έκλανε τους έλεγε είναι άρωμα από τριαντάφυλλο και πάμε παρακάτω.

 

Εναλλακτικός τίτλος «Η  πικραμένη!»

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.