Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Stranger Things 2

 

To είδαμε σε 4 δόσεις (έχουμε και παιδί άρα έπρεπε να κοιμηθεί για να δούμε). Καλό ήταν, αλλά δεν είχε κάτι wow όπως ο πρώτος κύκλος. Δε λέω ότι δεν αξίζει, απλά το βρήκα λίγο προβλέψιμο και σε κάποια σημεία λίγο κουραστικό.

 

Spoiler

π.χ. στο επισόδειο που η eleven βρίσκει την "αδερφή της"

 

Όσοι το βλέπετε από Netflix, υπάρχει και εκπομπή Stranger Things Beyond που οι συντελεστές συζητούν για τη σειρά με παρουσιαστή τον Dean από το Community. Ξαφνικά μου δημιουργήθηκε η επιθυμία να ξαναδώ Community... 6 seasons and a movie!!!

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Είδα και εγω τη 2η σεζόν του Stranger Things!!!

Σε 2 βραδιές μέσα.:hehe:

Πολύ απολαυστικό και πάλι.:smoking:

 

Αν και στο τέλος της πρώτης season έλεγα να τελειώσει αυτοτελός και να μην το ξεφτιλίσουν με πολλές συνέχειες, τώρα εκ των υστέρων άλλαξα γνώμη πάνω σε αυτό.

 

Αν έχουν την ίδια όρεξη και την ίδια έμπνευση ας βγάλουν όσες συνέχειες θέλουν.

Θα τις  απολαύσω :smoking:και αυτές εξίσου. 

   

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα μεγαλώσουν τα πιτσιρίκια και θα κόψουν θα arcade, θα παρατήσουν τα ποδήλατα και θα πάρουν παπάκια ενώ μουσικά κάποιοι θα το γυρίσουν στην trance, κάποιοι άλλοι στην drum'n'bass, ένας θα γίνει μέταλλο και σίγουρα όλοι βαθιά μέσα τους θα λατρεύουν τα μπουζούκια.

 

Sent from my Amstrad CPC 6128

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, jesus said:

Εχει κανεις αποψη για το into the badlands?

έχει απίστευτες μάχες, λίγο υπερφυσικές σε κάποια σημεία αλλά ωραίες

από ιστορία είναι μέτριο προς καλό

γενικά είναι από τις σειρές που θέλω να βλέπω την μέρα που βγαίνει (από τις 10-15 που βλέπω την εβδομάδα)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

θα το αρχισω και εγώ μάλλον απόψε το βράδυ και θα επανέλθω με σχόλια. Βλέπω πολύ υψηλή βαθμολογία πάντως και φοβαμαι ότι πηγαίνω με μεγάλες προσδοκίες και ίσως απογοητευτώ. :p

Link to comment
Share on other sites

On 17/11/2017 at 7:22 ΜΜ, το μέλος honda22 έγραψε:

Είδε κανείς The Punisher;

Παράθεση

Started watching it but had to stop. It was just not that good. I spent too much time being bored and waiting for the punisher to dole out some punishment. Too much focus was spent on the cop and her partner. They need to cut the subplots which seems to be a recurring problem with these Netflix/Marvel shows. I will finish it eventually but not worth binge watching.

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.