Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

καποιοι εδώ είναι καμμένοι και κοιτάνε αυτό Novo (2002) - IMDb και αναρωτιόντουσαν τι το ιδιαίτερο έχει :suicide2:

Βλέπεις το πόστερ με το παλικάρι να στοχεύει, βλέπεις το count στο κείμενο , παπ συνειρμός άμεσος.

Ιδιαίτερο όντως :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή Πέτρο απο τα 15-20 περιμένεις να γίνεις 30+ για να δεις νονο? :D

Όταν ήμουν τόσο έβλεπα ό,τι σέρβιρε η TV και δε με ένοιαζε ο κινηματογράφος. Από τότε που πήρα τη μεγάλη TV και έβαλα HTPC (πριν 3 χρόνια), με ενδιαφέρει και πλέον διαλέγω ταινίες σε HD και τις απολαμβάνω. Μια από τις επόμενες που θέλω να δω είναι και η Casablanca. Το αν θα μου αρέσει, δεν το ξέρω ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Τραγικο να βαζεις στην ιδια λιστα lotr-star wars με τους πειρατες:fie:

Στους πειρατές πρωταγωνιστής ήταν ο Orlando Bloom.

Ο Johnny Depp που κλίθηκε να ερμηνεύσει τον καπετάν σπουργίτι έφτιαξε έναν τόσο εκπληκτικό χαρακτήρα που η σειρά αναγκάσθηκε να στοχεύσει επάνω του.

Θηλυπρεπής αλά όχι ομοφυλόφιλος, απατεώνας αλλά τίμιος, δειλός αλλά με θάρρος !

Κατά την προσωπική μου άποψη χάρις στην ερμηνεία του Johnny Depp μπορεί η σειρά να σταθεί δίπλα σε οποιαδήποτε ισάξια

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 20 30 χρονια κανενας δεν θα θυμαται τους πειρατες.Εγω προσωπικα τα ξεχασα με το που τα ειδα.οκ φοβερος ο ντεπ αλλα οι ταινιες ψιλοαδιαφορες.star wars αρχοντας εχουν αφησει το στιγμα τους στο κινηματογραφο

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το The Host

Δεδομένα:

Από την συγγραφέα του Twilight

Με αρκετές ομοιότητες όσον αφορά το story με το Twilight

Παρόμοιο budget με το Twilight

Συμπέρασμα:

Στην Kristen Stewart πρέπει να απαγορευτεί η συμμετοχή ακόμα και σε σχολική ταινία

Link to comment
Share on other sites

Iron Man : Rise of the Technovore

σε μια περίοδο που ταινία για να δεις, θα πρέπει να οργανώσεις ιντερνετικό και όχι

μόνο ,σαφάρι, βλέπεται αρκετά ευχάριστα για τους fan της σειράς.

Όσοι δεν πολυψήνονται για Iron Man saga, θα προσπεράσουν.

Link to comment
Share on other sites

Jack Reacher (2012) - IMDb

Αν σας ενοχλεί γενικότερα ο Τομ μη τη δείτε, είναι ο γαμάτος από την αρχή μέχρι το τέλος. Προσωπικά δεν με ενοχλεί και η ταινία είχε τις στιγμές τις αλλά τίποτα που δεν έχουμε ξαναδεί.

6/10

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.