Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

captain-america-civil-war-181827.jpg

 

δράση, δράση, δράση... με μέτρο όμως.. το καστ είναι τόσο μεγάλο που πρέπει να δείξει κ λίγα πράγματα ώστε να συμπληρώσει την όλη εικόνα.. ο λόγος; Ηλίθιος, όπως κάθε μάχη μεταξύ "ηρώων".. μισό αβέντζερς λοιπόν και λίγη ιστορία για να μην κουραστούμε.. όχι σαν το Τρανσφόρμερς 2 δηλαδή.. τέλος, το χιούμορ στα marvel movies είναι συνηθισμένο.. 

δεν είναι η ταινία της χρονιάς, μα είναι ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ καλύτερο από το βλακμαν vs θούπερφράντζας.. 

κι επιτέλους.... (μην το ανοίξετε)

Spoiler

κάποιος κάνει ΚΟΜΜΑΤΙΑ τον ΕΓΩΙΣΜΟ του Τόνυ ΦΑΚΙΝ Στάρκ... φάιναλι!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No Escape 6/10

Χωρίς ιδιαίτερες υπερβολές, καλογυρισμένο αλλά τίποτα το εξαιρετικό.

 

Spoiler

Καλύτερο σημείο της ταινίας, η εξήγηση του Hammond (Pierce Brosnan) για το πως χρεώνουν και κατακούν τις χώρες πλέον. Απλά και ξεκάθαρα.

 

Link to comment
Share on other sites

Ειπα να δω χθες το deadpool 

Πολυ hype 

Πολυ χυδαιοτητα 

Ελαχιστο χιουμορ 

Εντελος ανουσια ταινια και απο τις λιγες σαπιλες που θελω να παρω πισω της 2 ωρες που χαραμησα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Enemy 3/10

Όταν τελειώνει μια ταινία και κοιτάζεσαι με τους γύρω σου μπας και κατάλαβε κανείς τι έγινε, τότε δεν είναι τέχνη, αλλά ηλιθιότητα με καλό marketing.

Κρίμα, γιατί ο Gyllenhaal παίζει πολύ καλά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το πιο ωραίο στο deadpool είναι ότι απομυθοποιεί τα πάντα για τους υπερήρωες.Κάποιους τους χαλάει αυτό.Δεν λέω μπορεί να το παρατραβάει σε όλη την ταινία αλλά εμένα μου άφησε θετικά στοιχεία και πέρασα καλά.

Έγινε επεξεργασία από 4kinitos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παπατζα το cloverfield.

Ο goodman ναι ηταν καλος η ταινια γενικα οχι.

καλα απο καποιο σημειο και μετα εκτροχιαστηκε απο το πολυ παπατζιλικι

επισης προσπαθησε να δημιουργησει μια αγωνια για αν οντως γινεται της τανας οξω η οχι...ενω εχμμμμμμ ξερουμε οτι οντως γινεται της τανας οξω?

cloverfield εχετε ονομασει την ταινιας σας ρε γιδια

 

 

Έγινε επεξεργασία από jesus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jax7480 said:

Avengers 2.5.

Ωπ, συγγνώμη. Captain America Civil War ήθελα να πω. Καλούλι ήταν. Ένα 7αράκι άνετα το είχε. Το πολύ μελό δεν μου άρεσε αλλά βλέπεται πολύ ευχάριστα.

 

εγώ σε αυτές της σκηνές επικεντρονόμουνα στην κοπέλα στο αβατάρ σου χαχα 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.