Jump to content



PROMO GAMES(BATMAN & DEUS EX)


paynemax

Recommended Posts

Καλησπερα ,

επεσαν στα χερια μου 10 κουπονια απο το BATMAN : ARKHAM CITY και αλλα 10 απο DEUSEX HUMAN REVOLUTION.

Επειδη στον δικο μου κυκλο δεν υπαρχουν GAMERS , αποφασισα να τα δωσω στην παρεα του THE LAB που πιστευω οτι θα εκτιμηθουν δεοντως.

 

Η διαδικασια ειναι απλη θα μπειτε ........

 

www.geforce.com/freebatman

www.amd.com/deusexpromo

βαζετε το S/N που θα σας δωσω στα παραπανω Links μαζι με τα στοιχεια σας και θα λαβετε με email το S/N που πρεπει να βαλετε στο STEAM για να ξεκλειδωσει το GAME στο account σας.

Ειναι ολα νομιμα και original ! ! !

 

Eννοειτε οτι ο καθενας μπορει να παρει ενα απο τα δυο , απλα ας γραψει ο καθενας τον τιτλο που τον ενδιαφερει και θα του στειλω το S/N με PM.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Deux EX φιλε μου αν μπορεις να μου στείλεις, θα σε κεράσω διαδικτυακό καφέ :D:)

(αν δεν υπαρχει θα ήθελα και batman αν ειναι δυνατόν που μου άρεσε ανέκαθεν σαν ήρωας! αλλα που $ τετοια εποχη...)

Ευχαριστω :T: + συγχαρητήρια για την ενέργεια αυτήν

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Αν και παρακολουθώ μήνες το forum, (να ναι καλά ο sir diman :p) μόλις τώρα γράφτηκα και έπεσε το μάτι μου σε κάτι promo games! Τώρα δεν ξέρω αν εγώ δικαιούμαι κάτι τέτοιο, ωστόσο θα ήθελα να γνωρίζω αν μπορώ να δεχθώ κι εγώ ένα από αυτα τα 2 πανέμορφα παιχνίδια,

ευχαριστώ προκαταβολικά!

r3ckl3ss

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Αν και παρακολουθώ μήνες το forum, (να ναι καλά ο sir diman :p) μόλις τώρα γράφτηκα και έπεσε το μάτι μου σε κάτι promo games! Τώρα δεν ξέρω αν εγώ δικαιούμαι κάτι τέτοιο, ωστόσο θα ήθελα να γνωρίζω αν μπορώ να δεχθώ κι εγώ ένα από αυτα τα 2 πανέμορφα παιχνίδια,

ευχαριστώ προκαταβολικά!

r3ckl3ss

Περιμενω να μου πεις πιο θελεις απο τα δυο.

Eχουν μεινει 4 batman και 7 deusEX.

Τα s/n θα τα εχετε το απογευμα που θα παω σπιτι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,

επεσαν στα χερια μου 10 κουπονια απο το BATMAN : ARKHAM CITY και αλλα 10 απο DEUSEX HUMAN REVOLUTION.

Επειδη στον δικο μου κυκλο δεν υπαρχουν GAMERS , αποφασισα να τα δωσω στην παρεα του THE LAB που πιστευω οτι θα εκτιμηθουν δεοντως.

 

Η διαδικασια ειναι απλη θα μπειτε ........

 

www.geforce/freebatman

www.amd.com/deusexpromo

βαζετε το S/N που θα σας δωσω στα παραπανω Links μαζι με τα στοιχεια σας και θα λαβετε με email το S/N που πρεπει να βαλετε στο STEAM για να ξεκλειδωσει το GAME στο account σας.

Ειναι ολα νομιμα και original ! ! !

 

Eννοειτε οτι ο καθενας μπορει να παρει ενα απο τα δυο , απλα ας γραψει ο καθενας τον τιτλο που τον ενδιαφερει και θα του στειλω το S/N με PM.

πρώτα από όλα ένα μεγάλο μπράβο για την ενέργειά σου ...

κατα τα άλλα αν μπορούσες ενα batman copy

ευχαριστώ και keep up the good work :T:

(deus ex έχω....άλλο κάψιμο)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.