Jump to content



Που θα πάτε διακοπές;


TheLab

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Aξιοσημείοτο είναι οτι ή νησί πάμε, η δεν πάμε καθόλου διακοπές λόγω χρημάτων.

Εγώ πάντως θα τη βγάλω ΕΞΑΡΧΕΙΑ BEACH. Ούτε λεφτά να κατέβω παραλιακή δεν έχω, δε συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Είναι δύσκολο πλέον να κάνεις διακοπές με όλη την σημασία της λέξης. Βέβαια όλοι θα καταφέρουν να κλέψουν καμιά μερούλα να πάνε για κανένα μπανάκι. Υπάρχουν όμως και μερικοί που ούτε αυτό θα κάνουν. Κουράγιο λοιπόν στην ολυμπιακή κόλαση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είμαι από τους τυχερούς. Σε 3 βδομάδες πάω Αυστρία για 2 βδομάδες, μετά καμιά δεκαριά μέρες Μυτιλήνη και απο Σεπτέμβρη μαλλον Βόλο ή Κρήτη για καμιά βδομαδούλα :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από circular

Εγώ πάλι είμαι από τους τυχερούς. Σε 3 βδομάδες πάω Αυστρία για 2 βδομάδες, μετά καμιά δεκαριά μέρες Μυτιλήνη και απο Σεπτέμβρη μαλλον Βόλο ή Κρήτη για καμιά βδομαδούλα :)

Μην παραξενευτείς αν δεν σου μιλάνε μετά κάποιοι εδώ μέσα.

Όχι πλάκα κάνω, αλλά δεν τα λένε τόσο απότομα αυτά. Πρόσεχε πως τα πετάς. :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Επιλογη "δεν θελω διακοπες φετος, τα νευρα μου" γιατι δε εχει??

τι να ψηφησω τωρα??

Λεω να καθησω στη πολη,που θα εχει αδιασει απο φοιτητες (αρα θα ειναι αδεια!) κ να γουσταρω την ηρεμια μου!!

Δε ξερω αν θα εχει φασαρια με τους ολυμπιακους μην εχει τπτ πριεργους που θα εχουν ερθει να δουν τπτ αγωνες(off topic: ξερει κανεις τι αγωνες εχει σαλονικα?) οποτε θα πρεπει να βρω τοπο διαφυγης.......σκατα παλι!

Link to comment
Share on other sites

εγω πάλι λόγω πτυχιακής και των τελευταίων μαθημάτων για το πτυχίο που έχουν μεινει για το Σεπτέμβρη με βλέπω να κάθομαι Αθήνα με τιποτα αποδράσεις τα Σαββατοκύριακα στο χωριό της μάνας μου κοντά στην Πύλο...Αλλά καθότι άνθρωπος χωρίς κανέναν προγραμματισμό με βλέπω πάλι σε διακοπούλες απο δω κι από κει καθε τρεις και λίγο, οπως συμβαίνει κάθε χρόνο...Ας είναι καλα οι φιλοι και οι φίλες που είναι διασκορπισμένοι παντού ανά την Ελλάδα και τους οποίους φυσικά θυμάμαι να επισκεφτώ κατα τους θερινους μήνες, ιδίως αυτούς που είναι σε κάποιο νησί!:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ESTRANGED

re kalilleo πως σε λενε...δεν πας να μα8εις ποιος; ειναι ο steven adler πρωτα?

αν εισαι παιδακι ενταξει ....πηγαινε σε καμια παιδικη χαρα....

καθεσαι και κριτικαρεις τι 8α κανω εγω.

δεν ειναι οι γκανς ρε , ο πρωην ντραμμερ ειναι ...αφου δεν εχεις καμια απολυτως σχεση ,,, τι μιλας? ειδες να κανω εγω κανα ποστ για watercooling?

ειπα να το ποσταρω . μηπως και 8α 8ελε κανεις να παει αλλα δεν το μα8ε......

ατομο , ε ατομο!

ποσο ηλι8ιοσ πρεπει να εισαι ποσταρωντας κατι που εχω πει σε ΑΛΛΟ τοπικ , περιγελωντας αυτο που εκανα εγω και καλα ?

πεππα! ε πεππα!!!

λολ δεν ανφεροταν σε σενα ρε χαλαρωσε......αντι να πεις που θα πας διακοπες αρπαχτηκες??

πολυ μυστηριος εχει καταντησει ο κοσμος.....

:giveup: :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ESTRANGED

re kalilleo πως σε λενε...δεν πας να μα8εις ποιος; ειναι ο steven adler πρωτα?

αν εισαι παιδακι ενταξει ....πηγαινε σε καμια παιδικη χαρα....

καθεσαι και κριτικαρεις τι 8α κανω εγω.

δεν ειναι οι γκανς ρε , ο πρωην ντραμμερ ειναι ...αφου δεν εχεις καμια απολυτως σχεση ,,, τι μιλας? ειδες να κανω εγω κανα ποστ για watercooling?

ειπα να το ποσταρω . μηπως και 8α 8ελε κανεις να παει αλλα δεν το μα8ε......

ατομο , ε ατομο!

ποσο ηλι8ιοσ πρεπει να εισαι ποσταρωντας κατι που εχω πει σε ΑΛΛΟ τοπικ , περιγελωντας αυτο που εκανα εγω και καλα ?

πεππα! ε πεππα!!!

Μα ρε πεππα , να μην γνωριζεις τον steve popcorn........?????...τσσσστσσσσσ.......

Λαμπρη προσωπικοτης , διακεκρημενος επιστημων και εξαιρετος οικογενειαρχης......

με ενα τοσοδουλι μικρο προβληματακι με τα ναρκωτικα , ( δεν εφταιγε αυτος αλλα οι gnr που του τα εμαθαν )

Αλλα πως να τον ξερεις , αφου avatar εχεις την ουκρανεζα....εεε.........??????

:whip: :whip:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman

Μην παραξενευτείς αν δεν σου μιλάνε μετά κάποιοι εδώ μέσα.

Όχι πλάκα κάνω, αλλά δεν τα λένε τόσο απότομα αυτά. Πρόσεχε πως τα πετάς. :tomato:

Χαχα, σωστα. Ωστόσο πρέπει να σας ενημερώσω πως στην Αυστρια δεν πάω για διακοπές αλλά για summer courses. Απλά φαντάζομαι οτι κάπου θα πάω το σαββατοκύριακο που θα είμαι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Αιτωλικό, στο κέντρο του κόσμου! Για αρχή τουλάχιστον, μετά τις εξετάσεις. Στανταρ πάω κανα 4ήμερο Καρπενήσι με καμια 10ρια φίλους με 4χ4 για προετοιμασία (του στομαχιού μου για τα επόμενα φαγοπότια), θα πάω Αθήνα για να δω πυγμαχία, έτσι για να πω οτι ήμουν και γω εκεί:o , μπουρδέλο ή όχι, μπορεί να πάμε σε κανένα νησάκι (πήγα ήδη Σαντορίνη και θέλω να ξαναπάω), και μετά φυσικά Αιτωλικό και πάλι, αφού έχουμε πανηγύρι 10 μέρες από της Παναγίας μέχρι της 24, και φυσικά την γιορτή μου δεν την κάνω αλλού!

Η ζωή μου είναι διακοπές λοιπόν (αυτό το πρόγραμμα εφαρμόζεται πάνω κάτω και τον άλλο καιρό).

Ποιον ξέρεις από Μεσολόγγι ρε fragma?

post-71-1416071052,3233_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι θα παω σπιτι μου , Στο ηρωικο χωριον Νεα Ποτιδεα Χαλκιδικης. Οτι πρεπει και δεν ξενερωνεις ποτε με τους αερηδες του αυγουστου μιας και εχουμε 2 θαλασσες και εμεις στη μεση.

Νεα Ποτιδεα......ο ομφαλος της Γης:D:cool: :banging: :banging: :clap: :flex::p:jump:

Link to comment
Share on other sites

Διακοπές....ααααααχχχχχχ...αν μας βγάλει κανά πλοίο σε κανένα Κουφονήσι καλά θα είναι αλλιώς Χαλκιδική ole .Not bad αλλά δεν συγκρίνεται με κάτι νησάκια έρημα και κάτι παραλίες ξεχασμένες π.χ. Κουφονήσια(Πάνω και Κάτω) Ελαφόνησος,Γαιδουρονήσι κλπ δείτε καμια φώτο από κανένα γνωστό και τα λέμε...Τύφλα να έχει η Τζαμαίκα ρεεεεεεεεεεεεε

@ bleo8onhs: Έλα ρε πατρίδα Αιτωλικάρα,Νεοχώρι εδώ, όπου γής και πατρίς κλπ κλπ.Φέτος το έχω τάξει στα ξαδέρφια να κατέβω για τρελά μπάνια στο Λούρο...Αίντε να δούμε

@ESTRANGED: Αυτό που είπες με τους Wasp κάτι από Almost Famous μου θύμισε..Καλή φάση? Πάντως για Groupie δε σε κόβω ..

Link to comment
Share on other sites

Αρκετές φορές στην πορεία σου καλείσαι να επιλέξεις. Σε μια τέτοια στιγμή θυσίασα τις διακοπές μου. Δεν βαριέσαι, οι απολαβές υπερβαίνουν την θυσία.

Στο παρελθόν τέλος σεζόν Σεπτέμβρη Οκτώβρη δανειζόμασταν με τον Κουμπάρο μου κάποιο ιστιοπλοϊκό και φεύγαμε τρέχοντας. Το Αιγαίο και τα νησιά του δεν συγκρίνονται με τίποτα. Έχει μέρη που ούτε να τα φανταστής δεν μπορείς.

Τελικά οι αναμνήσεις είναι το μεγάλο κεφάλαιο σε μια ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.