Jump to content



Που θα πάτε διακοπές;


TheLab

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Chosen

Δεν το καταλαβα το υπονοουμενο; Τι χειροτερο απο το να μη πας διακοπες;

Για τα χάλια πράγματα λέω ότι έχει και συνέχεια. Για τις αιτίες που δεν μπορούν κάποιοι να πάνε διακοπές.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Να πας να δεις τους Guns 'n Roses που ξεχασαν να πεθανουν!!!!!

Τι έχουν οι Guns nad Roses ρε; :p Οι Rolling Stones είναι καλύτεροι; Πολύ εφέ και καθόλου ουσία...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Ας ελπίσουμε να πάμε camping στην Κρήτη και μετά κάπου πιο εξωτικά... (βλ. Ibiza :D)

Μωρε, εχει τοσες κρυμμενες ομορφιες η Ελλαδα που εχω πει οτι αμα δεν τις εξαντλησω, διακοπες εξω δεν παω.

Βλεπανε οι συναδελφοι τις προαλλες κατι φωτογραφιες απο διακοπες τους, που ειχανε παει στην αρχη της ανοιξης και βλεπω δυο-τρεις και εχω μεινει Κοκκαλης.

Και λεω που ειναι αυτο ρε παιδια; (μιλαμε για για μια λιμνη αναμεσα σε βραχια και καταρρακτες να πεφτουν γυρω γυρω... παραδεισος...) Και μου λενε ενα μερος στην Ηπειρο... κι εχω μεινει Κοκκαλης και Σαλιαρελης μαζι...

Link to comment
Share on other sites

εγώ προτιμώ να ταξιδεύω στο εξωτερικό παρά στο εσωτερικό, λίγο-πολύ όλοι έχουμε παραστάσεις απο μέρη της χώρας μας. Απο ένα σημείο και μετά αναζητάς τελείως διαφορετικές εικόνες κτλ

@RootX Ibiza και εγώ θα γούσταρα να πάω αλλά διαβάζω οτι έχει αρχίσει και "ξεφουσκώνει".

Link to comment
Share on other sites

Χεχε, δεν έχει να κάνει με γυναίκες η φάση(όχι ότι θα μας χαλάσει, αλλά δεν είναι ο σκοπός αυτός)...

Είναι από τα μέρη που θέλω να επισκεφτώ, λόγω του dance hype περισσότερο... σαφώς και έχει αρχίσει να ξεφουσκώνει, αλλά δεν έχει σκάσει ακόμα τελείως :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 17:01]

Γιατί δεν πας Αγ.Ναπα στην Κυπρο ;;; Εχω ακουσει οτι ειναι το ιδιο καλα οσον αφορα τα μαγαζια, αλλα καπως πιο φτηνά !

Ωπ!!!!! !!!!! Για πες και αλλα...Δηλαδη το ιδιο καλα σε τι???μουσικη?γενικα?

post-402-1416071051,7844_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

Επιλογη για τους φανταρους δεν εχει? :( Η πιο κοντινη επιλογη ειναι το βουνο ...

Ροδο απο Σεπτεβρη και μετα.Τριχες δηλαδη...

Δεν προβλέπεται.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.