Jump to content



Που θα πάτε διακοπές;


TheLab

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Κρήτη...τόσα χρόνια την γυρνάω και δεν έχω δεί ούτε τα μισά...

Για όσους επισκεφθούν τη Κρήτη προτείνω μια εκδρομή...(απ' τις καλύτερες που έχω κάνει εγώ)...

Να πάρουν ένα πλοιάριο απ' το λιμάνι του Καστελίου στην Κίσσαμο που κάνει ένα γύρο στα νησάκια της Γραμπούσας και μετά πάει στην περιοχή που λέγεται Τηγάνι...δεν έχω δει ποτέ τόσο καθαρή θάλασσα και τέτοια ποικιλία στα χρώματα της θάλασσας...όλες τις αποχρώσεις του μπλε και πράσινου...απλώς αξέχαστη εμπειρία...

Link to comment
Share on other sites

no money no honey............................παλι καλα που οι δικοι μου μενουν ροδο οποτε μπορω να κανω 15μερες τσαμπε διακοπες...........τωρα αμα προλαβω και εχω και τιποτα στην ακρη αλλες 10-15 μερες σε σπιτι κανενος φιλου δεν με χαλαει.......εχω και επιλογες γμω την κ@λοφαρδια μου.........(1ο ποδι χαλκιδικης-Ηρακλειο κρητης-Μεσολογγι)

ε ολο και καπου θα την βγαλω.......χεχεχεχεχεε..........

τωρα το που θα ηθελα να παω για διακοπες εαν ειχα τα φραγκα??????ΝΑΥΠΛΙΟ........απο τα ομορφοτερα μερησ την ελλαδα.....οτι πρεπει για καλοκαιρακι και ησυχια....

@vgiozoQ:συμφωνω και επαυξανω με την κρητη..........πανεμορφο νησι με πολλες επιλογες......και το κυριοτερο.....με απιστευτα νοστιμα κοψιδιααααααα..............

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον σε κάποιο νησί. Σε κάποιο ήρεμο νησί για να μην πω ξερονήσι σαν την Γιάρο. Θέλω ηρεμία λέτε να την κάνω για το τρελλάδικο εκεί θα έχει ησυχία και θα έχω και δορεάν φαγητό στέγη αλλα δεν θα έχω θάλασσα. Πάντως θέλω οπωσδήποτε ηρεμία

Link to comment
Share on other sites

15 μέρες στην Ερέτρια (Ευβοια) τις πρώτες 7 εργασία τις άλλες θα φαμε ο,τι βγάλαμε :D

Μετά τον Αύγουστο Βουνό (Καρπενήσσι). Εχουμε σπίτι οπότε στο Τσαμπα θα τη βγάλουμε.

Και προς το τέλος Αυγούστου - Αρχές ΣΕπτεμβρίου λέω, αν μπορέσω, στο Αγ. Ορος 2 βδομαδούλες.

Link to comment
Share on other sites

Aφου ολο τον χρονο κωλοβαρουσα τωρα μου ρθε να δουλεψω, οποτε την αραζω στην δουλεια που εχει και κλιματισμο και τι να λεει σε τελικη...Βεβαια εαν κατσει κατι καλο χαλαρα εφυγα..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

, 10-15 μέρες Καλλιθέα χαλκιδικής με παρέα... και τέλος κατα τον Αύγουστο ένα 3ήμερο στο Porto karras..

Τωτα θα λεγα καμια κουβεντα εαν στο χωριο σου το λεγατε Porto karras θαρρεις και ειναι κανα εξωτικο μερος που συχναζουν μεγιστανες αλλα τσπ.....Εγω λεω να παω καμια βδομαδουλα στο TreeRiver

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.