Jump to content



Που θα πάτε διακοπές;


TheLab

Recommended Posts

το γραφειο κλεινει αναγκαστικα ολο τον αυγουστο οποτε εχω 30 μερες

πηγα χαλκιδικη περυσι για πρωτη φορα και τρελαθηκα οποτε σιγουρα και φετος

και μετα μυλο για καμια βδομαδα και τελος σε κατι φιλους στην κρητη

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Δυστυχώς το μαγαζί που δουλεύω θα μείνει ανοιχτό λόγω αγώνων. Μάλλον σπίτι θα τη βγάλω φέτος,άλλωστε ότι λεφτά είχα μου τα έφαγε η thermaltake. Να ποστάρετε καμμιά φωτογραφία άμα με το καλό γυρίσετε, να δουμε λιγο παραλία και εμείς.

Link to comment
Share on other sites

Στις 8 του μηνος Σαντορινη (παω να δω τη κοπελα μου) για περιπου 10 μερες και μετα τον 15αυγουστο ενα δυημερο παλι σαντορινη.

Σαντορινη Rullezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από petros@idk$

Στις 8 του μηνος Σαντορινη (παω να δω τη κοπελα μου) για περιπου 10 μερες και μετα τον 15αυγουστο ενα δυημερο παλι σαντορινη.

Σαντορινη Rullezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Τι μου θυμίζεις τώρα... :):)

Link to comment
Share on other sites

Απο 1 Αυγουστου που τελειωνει το πρωταθλημα μου φευγω για ανδρο..........παρο........χανια+ηρακλειο.......Σχοινο.....και για τελος να δω κ λιγο την γιαγιακα μου στην Ιστιαια Ευβοιας!!!!!εεεεε????καλο????κ παιζει κ την πρωτη βδομαδα του σεπτεμβρη να παμε ολλανδια με το σχολειο....ανταλαγη παιδιων!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από XTCgr

Λετονία - Εσθονία - Λιθουνία για 10-12 ημέρες .....αντε να τελειώνει η κωλοεξεταστική !!!! :mad:

καληνύχτα σε όλους

Τώρα μου έκανες την καρδιά περιβόλι ! Ακόμα να βγώ εκτός Ελλάδος μετά απο 22 χρόνια :(:(

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίδες είμαι Καλαμάτα, οπότε μπορούμε να πούμε ότι έιμαι ήδη σε μέρος διακοπών. Την άδεια μου θα την περάσω εδώ, άντε το πολύ να ανέβω καμμία βόλτα αθήνα για ψώνια:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.