Jump to content



Command & Conquer: Generals 2


Nephiλiμ

Recommended Posts

Ανακοινωθηκε χθες στα VGA 2011.

Το αναπτυσει η....BIOWARE και θα χρησιμοποιει FROSTBITE 2!!!

PC Exclusive μεχρι τωρα τιτλος ενω αργει ακομα να βγει...

Trailer:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=OVBvydaqBu4]Command & Conquer: Generals 2 first trailer - YouTube[/ame]

Screens:

ccgenerals2screen2.jpg

ccgenerals2screen1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το είδα στο GT, αν και μου αρέσουν τα RTS με βάθος (StarCraft, Supreme Commander κτλ), θα το έχω στα υπόψη μόνο και μόνο για δω τι θα κάνουν με την Frostbyte. Για αρχή, παίζει να έχει κανένα 1st view option (πιθανόν με FPS έλεγχο ενός unit).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Απλά είχα σαπίσει άγρια το 1, τότε που ήμουν 12,5 χρονών, παχύς και με σπυράκια, μυρωδιά θειάφι λόγω clearasil και δερμάτινο σανδάλι το καλοκαίρι. Φυσικά εποχές msi kt600 delta lsr, athlon 2200+, 512 ddr, mx440 και maxtor diamondmax (τους λεπτούς) 40gb.

MANLY TEARS ARE BEING SHED

Αν και για να γίνω bezdim πάλι, υποπτεύομαι ότι και αυτό για τους καλτσογκέημερς θα το κάνουν, απλά ένα διάλλειμα από το bitching δε βλάπτει

:p

Link to comment
Share on other sites

Άπειρο λιώσιμο με τις ώρες θυμάμαι με το πρώτο, αναμένουμε με αγωνία.:T:

Και το γεγονός οτι ειναι Strategy παιχνίδι έχει και ένα ακόμα όφελος. Δε μπορεί η Bioware να βιάσει -εύκολα- το τέλος πάλι. :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.