Jump to content



fame story


LordOfRings

Recommended Posts

Αν και δεν ειμαι απο τους φανατικους "φεϊμστορίτες", θεωρω οτι ειναι κριμαπου μια κοπέλα 18 χρονων, η οποιοα σκοτωνει Ελληνικα τραγουδια, εχει 200.000€ και ενα φοβερο συμβόλαιο!

Το μονο σιγουρο ειναι πως ολες οι ηλικες απο 5 εως 15 χρονων ψήφισαν αυτό το κοριτσάκι......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

τι ώρα βγάλανε το αποτέλεσμα το γύρισα μερικές φορές αλλά είχανε στήσει ολόκληρο πανηγύρι για ώρες , θέλανε να ξεζουμίσουν και το τελευταίο ευρώ. για το αποτέλεσμα τι μας νοιάζει τι ψηφίζουν τα κοριτσάκια στα γυμνάσια και λύκεια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mktheater [Σήμερα, στις 06:14]

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΠΗΡΕ ΤΑ 200.000.ΑΝΤΕ Ν' ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΠ***ΤΕΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑ***ΘΕΙ!!!

:jump: :jump: :jump: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε παιδια ειστε τοσο κακοι και αποτομοι με το καλομοιρακι:TD: :TD: Δε ντρεπεστε λίγο? Ζηλευετε επειδη κερδισε τα 200.000 ευρω και θα τα φαει σε ρουχα, παπουτσια και αρωματα:p Με την αξία της δε τα κερδισε αυτα τα λεφτα? Δεν ιδρωσε ? Δεν εχυσε αιμα? Καποιοι λενε οτι θα υποστουμε αυτην και τα τραγουδια της. ΧΑ!! ειστε μακρια νυχτωμενοι.:p :P Με τα μαθηματα που εχει αρχισει η καλομοιρα σε 10 αντε ΤΟ ΠΟΛΥ 15 χρονακια θα τραγουδαει οπως εμεις στο μπανιο τωρα.....:tomato: :tomato:

Μη μου το στεναχωρειτε το χρυσο μου και ειναι και "αβγαλτο";)

Link to comment
Share on other sites

Μπα εγω περιμενω αυτο που θα δειξει το σταρ νομιζω. Που ειναι ενας με 10 γυναικες και κανει το καζανοβα. Παντως μπορει να τα βριζουμε αλλα μια χαρα ενημερωμενους μας βρισκω ε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

μηπως θα επρεπε να απογορευτει η ψηφος σε ατομα κατω των 18? αλλα τοτε μαλλον θα μετρουσανε καμμια 10ρια ψηφους

Ακριβως αυτο.

Οτι αυτο το παιχνιδι-εκπομη απευθεινεται στα κοριτσακια μεχρι 18 ετων, κ μεις καθομαστε κ εχουμε γεμισει 3 σελιδες με αυτη τη π@π@ρι@!!

κ οσο για αυτους που ειπαν οτι επιτελους θα δουμε καμια ταινια,ρε παιδια απο την τηλεοραση περιμενετε να δειτε σωστη ταινια?πατε στο v.c. της γειτονιας σας να παρετε να δειτε οτι γουσταρετε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 09:23]

καλομοιρα rulezzzzz

:T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T:

μονο για αυτο το post, καταργειται ο ελεγχος των πολλων zzzzzzz.

τωρα μπορουμε να επανερθουμε στα γνωστα.:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Παλι καλα ειμαστε με το Fame Story. Στην Αυστραλια θα εχει ενα reality οπου οι θα χρηματοφοτηθουν για την προεκλογικη τους καμπανια για βουλευτες.......

!!! Έχει ξεφύγει ο κόσμος !

Link to comment
Share on other sites

Και εγω που νόμιζα οτι αυτο εδω ηταν ενα σοβαρο site......

Τα πραγματα με τα οποια ασχολειτε ο κοσμος δειχνουν το επιπεδο του.......

Και εγω 14αρων ειμαι αλλα δεν καθησα οπως η μιση ελλαδα να ασχολουμε με το φαμε στορυ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apostglen46 [Σήμερα, στις 18:46]

Και εγω που νόμιζα οτι αυτο εδω ηταν ενα σοβαρο site......

Τα πραγματα με τα οποια ασχολειτε ο κοσμος δειχνουν το επιπεδο του.......

Και εγω 14αρων ειμαι αλλα δεν καθησα οπως η μιση ελλαδα να ασχολουμε με το φαμε στορυ

Off topic είναι το thread.........και η ******* δεν κοιτάει ηλικίες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.