Jump to content



fame story


LordOfRings

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από naz

l

λολ μην απαντας σοβαρα ρε....στα @@ μας το μαρτυριο τουτο οπως καλα ειπε ο ροοτ.βεβαια ολο και καποιο θα παρει την θεση του....οποτε στα @@ ο αντ1 και ολη η κλικα των καναλιων....ζητω η νετ με τον πανουτσο αλλα και αυτοι το γ@μησαν με τις διαφημησεις...καποιος να τους κραξει

ενταξει μωρε απλα ειδα σημερα την Κλαρα και λεω πως φουσκωσε ετσι...τρομπα εβαλε..

:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Η κακομοίρα(πως **** λεγεται) είναι αυτή που τραγούδισε το θεϊκό "Καζανόβα" πρόσφατα?

Αν ναι, u ppl suck bigtime, :D :D :D

ειναι αυτη που αντι για μαριδα ειπε μαρίδια σκεψου να έλεγε @@

Link to comment
Share on other sites

αλλη μια αρνητικη ψηφος στα τηλεσκουπιδια....προτεινω ολα για αποχωρηση.....και οπως ειπε και ενας προλαλησας στον π00τσ0 μας τα μαμημενα.........εγω σημερα ειδα ενα ντοκυμαντερ στη νετ και απολαυσα λιγο ποιοτικη τηλεοραση(το θεμα ηταν η κριση στη μ.ανατολη απο το 1960 μεχρι σημερα)........απιστευτες συνεντευξεις απο τρομοκρατες και αλλα πολλα.χθες η νετ ειχε και το σεβεν...........οσες φορες και να το δω δεν το βαριεμαι με τιποτις ρε παιδι μου.......τρομερο το ηθικο διδαγμα του...............(μερες φιλοσοφικης αναζητησης του εγω μου)χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid [Σήμερα, στις 01:31]

Στο πουτσ* μας κ το fame story

:devil: :devil: :devil: :devil:

:clap: :clap: :clap: :clap:

Αντε να τελειωσει και η αλλη μ@@@@κια στο mega μηπως και βαλουν καμια ταινιουλα..Βασικα οτι και αν βαλουν,καλυτερο θα ναι!..Καλα δεν χρειαζεται να με διαψευσει κανεις,αναφεροντας αλλες ισαξιες μ@@@@κιες..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nycos

Ειμαι ερωτευμένος!!!

Η Χριστιαννα ειναι ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

Να συμφωνήσω μαζί σου φίλε μου....

Ότι άξιζε στο fame story, είναι όλες οι στιγμές με την ναραμού τη ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ....

ΘΕΑ !!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [Σήμερα, στις 09:06]

’ντε τελειώνουν τα reality..(για φέτος).. κορίτσια.. πιάστε τα εργόχειρα πάλι :p

μην εισαι και τοσο σιγουρος Κωστα....

ετσι οπως παει το πραγμα με την εθνικη, reality θα το καταντησουν κι αυτο στο τελος... :blink:

οι γελιοι.....

btw , το διαρκως μπουκωμενο μυξιαρικο απο το Κάναντα sucks big time....:sick:

τωρα που κερδισε κιολας, sucks 200.000 :sick: times more....

επειδη δλδ οι καραγκιοζηδες στη μπουτικ κρεατων του ΑΝΤ1 :tw:

αλειφουν μαρμελαδα στα αυτια και δεν θελουν να χαλασουν σχεσεις με την ομογενεια....

μη τρελλαθουμε κιολας ...

ΟΥΤΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΞΙΟΜΑΜΗΤΗ.....:boxed:

και πολυ φοβαμαι οτι συντομα θα βαρεθουμε να τη βλεπουμε (και να την ακουμε) παντου...:X:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Αντί να χαίρεστε που άλλο ένα τηλεοπτικό μαρτύριο έλαβε τέλος, γκρινιάζετε.....

:getlost:

lol ειδες την κοιλια στο τελος που ελεγε φαμε στορυ 3? το αλιεν εκκολαπτεται....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apotsi

Να συμφωνήσω μαζί σου φίλε μου....

Ότι άξιζε στο fame story, είναι όλες οι στιγμές με την ναραμού τη ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ....

ΘΕΑ !!!

ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ RULEZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

lol ειδες την κοιλια στο τελος που ελεγε φαμε στορυ 3? το αλιεν εκκολαπτεται....

Φίλε ea6gka, εγώ δεν σε έθιξα......

Δεν είδα fame story, :p:P:P

Πέρα από την πλάκα, από την στιγμή που φέρνει φράγκα στα ταμεία, την ίδια κουβέντα θα κάνουμε και για το fame story 30, lol.

Link to comment
Share on other sites

χεχεχε ουτε εγω το βλεπω, η δικια μου το εβλεπε.. εγω επαιζα biltzkrieg χαλαρα . Στο τελος ομως αναφωνησα επιτελους τελος και με διορθωσε δειχνοντας μου την κοιλια εκεινη με το εκκολαπτομενο φαμε στορυ3.....φαντασου εβγαλαν μπλε οθονη τα ματια μου....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.