Jump to content



Πάλι τα 'φτυσε το pctech;


Georgesod

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

βασικα το πστεχ εχει καταντησει ετσι οπως λεει ο χρηστος

οι αμδακιδες που ειναι και οι περισσοτεροι τα εχουν δει λιγο ολα με τα βαρτονακια τους και οι ιντελαδες την εχουν ακουσει με το ΗΤ

απλα πολλα ατομα που ηταν mod στο πστεχ ειναι τωρα αδμιν στο λαβ..

ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΟΥΤΕ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΩ!

απλα μην ξεχναμε οτι καποτε ημασταν ολοι μαζι κατω απο το πστεχ...και δεν ηταν ασχημα τοτε!

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ κιολας αλλα εμενα και πολλους αλλους που δεν ειναι μελη του πισιτεκ τι μας ενδιαφερει το τι γινεται εκει?

Καλως η κακως - οπως το δει κανεις - εδω ειναι ενα αυτονομο σαιτ που δεν εχει σχεση με το πισιτεκ.

Καλως η κακως -παλι - οι εδω αντμινς ειναι αρκετα χαλαροι και επιτρεπουν συζητησεις τυπου : ολοι εσεις ξεκινησατε απο το πισιτεκ + δεν θα επρεπε να βριζετε το πισιτεκ κλπ κλπ.. αλλα ελεος πια!

Εδω ειναι αλλο φορουμ και αλλο σαιτ και καλο ειναι να εχουμε την ευγενεια και την διακριτικοτητα ωστε να αρκεστουμε στο εξης : το πισιτεκ επεσε παλι + end of story.

Καλο σας βραδυ :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nos-Dio

......απλα πολλα ατομα που ηταν mod στο πστεχ ειναι τωρα αδμιν στο λαβ...........

απλα μην ξεχναμε οτι καποτε ημασταν ολοι μαζι κατω απο το πστεχ...και δεν ηταν ασχημα τοτε!

.............εμεις ουσιαστικα φτιαξαμε το Pctech, και καποια στιγμη δεν μας αρεσε η κατασταση ........(προσωπικα δεν ειχα ουτε εχω προβλημα με τους admins εκει, αλλα απο διαφορα μελη και το επιπεδο των συζητησεων απο καποιο σημειο και μετα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 19:44]

Τέλος πάντων..............ΜΗΝ αγχώνεστε................Ο Νικόλας προφανώς απεφάνθει του προβλήματος και ίσως να είναι στό αεροπλάνο γιά Αμερική ΠΑΛΙ , γιά να σηκώσει το Server...........Λέω ίσως............Τσ-τσ-τσ....Αυτοί οι Αμερικάνοι βρε παιδί μου δεν είναι άξιοι ούτε ένα server να "σηκώσουν"......... :giveup:

Καλά είσαι μέγιστος :D

Ορίστε και η επιβεβαίωση

post-259-1416071060,8602_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Paschalia γιατί ποστάρεις αφού δεν σε ενδιαφέρει το θέμα. Συγγνώμη κι'όλας δεν θέλω να σε προσβάλλω, απλά ξέρω οτι όταν δεν μας ενδιαφέρει κάτι συνήθως το αγνούμε. Μπορεί να μη σε ενδιαφέρουν εσένα και πολλούς άλλα threads εδω μέσα, τι θα γίνει δηλαδή δεν πρέπει να ποστάρουμε; Γι'αυτό υπάρχει το Off topic να συζητάμε όσο γουστάρουμε. Τελικά και στο Off topic αρχίζω και βγαίνω off topic.

Link to comment
Share on other sites

ε λογικο ειναι αυτο,αν και απο εδω φυγουν πολλα ατομα(πχ) θα παψει να εχει ζωη το φορουμ...

το ιδιο εγινε με το πστεχ...

τεσπα εγω απλα το ανεφερα δεν το ειπα για κακο..δεν με νοιζει και πολυ αλλωστε τι κανουν τα παιδια εδω απο το λαβ :hi:

Link to comment
Share on other sites

chris ποσταρα γιατι πολυ απλα το τοπικ εφτασε τα 50 ποστς χαλαρα και πολυ πιθανον να καταληξει οπως τα υπολοιπα με θεμα το πισιτεκ - το οποιο για οσους ειχαν δει τα προηγουμενα λεει πολλα.

Και δεν ειναι απλα ενα τοπικ αλλα ενα τοπικ το οποιο δεν θα επρεπε ουτε κατα διανοια να φτασει τοσα πολλα ποστς -παντα κατα εμενα :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα καταληξει, αρκει να καταλαβει ο κοσμος οτι TheLab<>PCTech, τελεια και παυλα. Και πριν το PCTech ο RootX ηταν στο dub-frenzy.com, τι πα να πει; Οτι εκεινο το site καθοριζει την προσωπικοτητα του; Γιατι θα πρεπει να κανει καποιος παντα δηλαδη live καλυψει αν το site ειναι up, αν ειναι down, αν ο sevrver κανει defrag, αν ο Νικολα$ ειναι στην Αμερικη ή αν πεταει για Μαλτα;

Απαραδεκτο, ειδικα αφου εχετε δει οτι ορισμενοι ανθρωποι ειναι ευεξαπτοι ή ευερεθιστοι μ' αυτο το θεμα και οτι παλιοτερα θρεντς ακολουθουν εκει, να ποσταρετε "Που ειναι ο Νικολας;" και τι συμβαινει στο PCTech. Απαραδεκτο. Και δεν το απαγορευει κανενας κανονας ή mod αυτο το πραγμα, αλλα η κοινη λογικη.

Link to comment
Share on other sites

Εαν Chosen το Thread το θεωρείς απαράδεκτο, ασε αυτούς που ενδιαφέρονται για το θέμα να ποστάρουν και εάν προσβάλλει τόσο πολύ τη προσωπικότητά σου πιστεύω οτι η καλύτερη επιλογή είναι να διαβάσεις τα άλλα πολύ ενδιαφέροντα θέματα και να προσπεράσεις αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chris2004 [Σήμερα, στις 22:14]

Εαν Chosen το Thread το θεωρείς απαράδεκτο, ασε αυτούς που ενδιαφέρονται για το θέμα να ποστάρουν και εάν προσβάλλει τόσο πολύ τη προσωπικότητά σου πιστεύω οτι η καλύτερη επιλογή είναι να διαβάσεις τα άλλα πολύ ενδιαφέροντα θέματα και να προσπεράσεις αυτό.

OK αδερφε, have fun!

Αναρωτιεμαι τι θα γινει αυτη τη φορα... locked.giflocked.giflocked.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia

Απο την στιγμη που μπαινεις σε ενα φορουμ ανοιχτο θα δεις τα παντα! :)

Εννοείται. Για αυτό λέγεται και forum.

Τώρα για όσους λένε ότι δεν ενδιαφέρονται για αυτό το Thread. Θα συμφωνήσω με τον chris. Επειδή πάρα πολλά άτομα είναι και στο pctech ή ενδιαφέρονται ακόμα για το pctech δεν νομίζω ότι το thread αυτό δεν έχει λογική ή ότι είναι απαράδεκτο. Να λέγαμε ότι απασχολούσε 2-3 μέλη? Ε τότε θα γίνονταν 2-3 posts.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

ρε γμτ πρέπει να μπει αυτό το smile τελικά, μου φτιάχνει την διάθεση cunao.gif

καλα ειναι απιστευτο.....μου θυμιζει ταριφα παππου στη μεση του δρομου φρακαρισμενος σε πορεια μεσημερι με 40 βαθμους και να χασκογελαει σαλταρισμενος με την ολη φαση, φοβερο να μπει αμεσα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.