Jump to content



Πάλι τα 'φτυσε το pctech;


Georgesod

Recommended Posts

admins.jpg

απλα μην ξεχναμε οτι καποτε ημασταν ολοι μαζι κατω απο το πστεχ...και δεν ηταν ασχημα τοτε!

sarahalana.jpg

απλα πολλα ατομα που ηταν mod στο πστεχ ειναι τωρα αδμιν στο λαβ..

παλια ξυνα σταφυλια: η ιστορια με δυο εικονες :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Εγω πιστευω οτι το pctech το διαλυσανε οι ιδιοι οι χρηστες, ανακοινωσεις αποχωρισμων (και επιταφιο μετα), τσακωμοι μεταξυ μελων, συνεχη παραβιαση κανονισμων, σε συνδυασμο πιστευω με την μεχρι τοτε απειρη διαχειριση. Μεχρι οι χρηστες και οι mods να ωριμασουν να βρουνε λυσεις, ειχε αναστεναξει το πανελληνιο, και ετσι εγινε η αρχη για την σταδιακη μετακινηση πληθυσμου... και καναν ολοι μια καινουρια αρχη.

Πιστευω αν τωρα εμφανιστουν προβληματικοι χρηστες οι πιο παλιοι θα δρουνε σαν αντιβαρο σε ολα τα καινουρια φορουμ, αφου σιγα σιγα η φορουμ-κοινοτητα του ιντερνετ ωριμαζει.

Σαν αρχικο φορουμ το pctech λουστηκε τα προβληματα που τωρα σχεδων ολοι εχουμε μαθει πως πρεπει να χειριζονται και πρεπει να δωσουμε πιστευω τα ευσημα στον τραυματισμενο ευεργετη παρολο τις μικρες για μενα ατελειες που ειχε, και που ηταν φυσικο να εχει, αλλωστε 3 χρονια λειτουργειας δεν θεωρειται μεγαλο χρονικο διαστημα για να μαθει κατι ενας ανθρωπος.

Αλλωστε βγαινει παντα κατι καλυτερο οταν μαθαινουμε απο τις προηγουμενες εμπειριες και ιδεες και αυτο δεν ειναι επιτευγμα αλλα φυσικη ακολουθεια. (πως τα λεω ετσι...)

Για αυτο ας μην αρχισουμε παλι τις φαγωμαρες και ας προσεχουμε τι λεμε και τι κανουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ngt

Εγω πιστευω οτι το pctech το διαλυσανε οι ιδιοι οι χρηστες, ανακοινωσεις αποχωρισμων (και επιταφιο μετα), τσακωμοι μεταξυ μελων, συνεχη παραβιαση κανονισμων, σε συνδυασμο πιστευω με την μεχρι τοτε απειρη διαχειριση. Μεχρι οι χρηστες και οι mods να ωριμασουν να βρουνε λυσεις, ειχε αναστεναξει το πανελληνιο, και ετσι εγινε η αρχη για την σταδιακη μετακινηση πληθυσμου... και καναν ολοι μια καινουρια αρχη.

Πιστευω αν τωρα εμφανιστουν προβληματικοι χρηστες οι πιο παλιοι θα δρουνε σαν αντιβαρο σε ολα τα καινουρια φορουμ, αφου σιγα σιγα η φορουμ-κοινοτητα του ιντερνετ ωριμαζει.

Σαν αρχικο φορουμ το pctech λουστηκε τα προβληματα που τωρα σχεδων ολοι εχουμε μαθει πως πρεπει να χειριζονται και πρεπει να δωσουμε πιστευω τα ευσημα στον τραυματισμενο ευεργετη παρολο τις μικρες για μενα ατελειες που ειχε, και που ηταν φυσικο να εχει, αλλωστε 3 χρονια λειτουργειας δεν θεωρειται μεγαλο χρονικο διαστημα για να μαθει κατι ενας ανθρωπος.

Αλλωστε βγαινει παντα κατι καλυτερο οταν μαθαινουμε απο τις προηγουμενες εμπειριες και ιδεες και αυτο δεν ειναι επιτευγμα αλλα φυσικη ακολουθεια. (πως τα λεω ετσι...)

Για αυτο ας μην αρχισουμε παλι τις φαγωμαρες και ας προσεχουμε τι λεμε και τι κανουμε.

εισαι λαθος φιλε, πολυ λαθος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

θα παρακαλέσω να αποφύγετε τις κριτικές σχετικά με άλλα forums.

Πιστεύω είναι καλύτερα τέτοιες συζητήσεις να γίνονται στα φόρουμ τα οποία παρακαλουθείτε και σας ενδιαφέρουν και όχι σε τρίτα...

Το να αναλύετε στο lab τους λόγους για τους οποίους πιστεύετε ότι το Α ή το Β φόρουμ δεν είναι όπως θα θέλατε να είναι, δεν θα βοηθήσει κανένα, μάλλον θα μπλέξει περισσότερο τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Συγκρίνουν πολλοί το εδώ thread με thread για watercooling και τα σχετικά, και μου λένε ότι θα πουν και αυτοί "στα καλαμπαλίκια τους" σε αντίστοιχα thread

Δε νομίζω τα παιδιά που έστησαν το forum εδώ να είχαν στο μυαλό τους ότι μέσα στην θεματολογία (ουτε καν του Offtopic) συμπεριλαμβάνεται το τι συμβαίνει στο pctech.

Και εντάξει. Σας ενδιαφέρει το τι παίζει με εκείνο το site. Λογικό. To email του Nikola δεν το έχει κανείς; Στείλτε του ένα μύνημα, ή έστω κάντε ένα τόπικ εδώ αλλά μη μπαίνετε το 1/3 και το παίζετε φωτεινοί παντογνώστες, μερικοί βγάζετε τα προηγούμενα σας με τον Nikola (στα παπάρια μου και αυτός για να μην παρεξηγηθώ) και οι υπόλοιποι φοράτε τα μαύρα και αρχίζετε να μοιρολογείτε. Ήμαρτον αν θελήσει να απαντήσει, θα απαντήσει.

Για όλα τα παραπάνω έχω γραμμένο εκεί που ανέφερα αυτό το τόπικ. Καπίς;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

εισαι λαθος φιλε, πολυ λαθος

τι λαθος εχει ρε Γιωργο οταν ο καθενας ελεγε την ******* του...???

παρεπιπτοντως .38-.45 ας εβαζες μια καλυτερη εικονα ρε παιδι...ειδικα αυτη των αδμιν

:p :P

Link to comment
Share on other sites

LL_NEO Όλο στα @@ σου και όλο ποστάρεις, Εγω πάντως δεν πρόκειτα να πώ στα @@ μου για κανένα γιατι σέβομαι τα μέλη εδω μέσα και με κάτι τέτοιο θα τους προσέβαλα. Δεν πιστεύω πάντως οτι οι Admins είχαν στο μυαλό τους οτι στο Off Topic θα συζητάνε fame story, Εθνική ελλάδος, rockwave festival, guns n' roses, την λογοκρισία των πορνοσιτε στις ΗΠΑ, αυτοκίνητα, κτλ. Το thread είναι ακριβώς για κάποια θέματα τα οποία δεν έχουν σχέση με τη θεματολογία του Site.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Apostolos-Pap [Χθες, στις 16:12]

Πάντως πέρα από την πλάκα το pctech ήταν και είναι αξιόλογη πηγή πληροφοριών καθώς και μια άψογη κοινότητα. Θα ήταν πολύ κρίμα να μην ξανανοίξει... Ελπίζω να τα καταφέρουν οι admins του να το επαναφέρουν !! :)

Θα συμφωνήσω και εγώ ! :T:

Link to comment
Share on other sites

LL_NEO αν είχε πρόβλημα το thelab ( δεν το εύχομαι ) και για τον Α, Β λόγο δεν υπήρχε ενημέρωση στους χρήστες ( για να προλάβω κάποιους, οκ θα υπήρχε ενημέρωση λέμε τώρα ) και γινόντουσαν ανάλογα threads στο overclockers ή στο pctech δεν θα είχες αντίρρηση καμία.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin

Στο άλλο "αδελφό" forum (γιατί εγώ έτσι τα βλέπω, και όχι αντίπαλα) υπάρχει αυτό:

http://www.overclockers.gr/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=412

που ίσως να ενδιαφέρει κάποιους από εσάς.

Σωστή κίνηση από τα παιδιά. Αν δεν απαντήσει ο Νικόλας μάλλον θα πρέπει να υποθέσουμε ότι είναι οριστικό......

:(

Πάντως μακάρι να λειτουργήσει έστω για μια μέρα, ώστε άτομα που έχουν φτιάξει πολύ αξιόλογα threads εκεί, αν θέλουν και αν βρουν χρόνο να μπορέσουν να κάνουν, αν δεν έχουν κάνει ήδη, backup αυτά τα threads στον υπολογιστή τους και ίσως αργότερα να τα ξαναφτιάξουν εδώ π.χ. updated βέβαια....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin [Σήμερα, στις 15:10]

Στο άλλο "αδελφό" forum (γιατί εγώ έτσι τα βλέπω, και όχι αντίπαλα) υπάρχει αυτό:

http://www.overclockers.gr/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=412

που ίσως να ενδιαφέρει κάποιους από εσάς.

Πολύ σωστή η κίνηση.Μακάρι όμως να υπάρχει και απάντηση, ώστε και εμείς οι απλοί χρήστες να ξέρουμε τι μας γίνεται :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από yanni [Σήμερα, στις 17:13]

Σωστή κίνηση από τα παιδιά. Αν δεν απαντήσει ο Νικόλας μάλλον θα πρέπει να υποθέσουμε ότι είναι οριστικό......

:(

Πάντως μακάρι να λειτουργήσει έστω για μια μέρα, ώστε άτομα που έχουν φτιάξει πολύ αξιόλογα threads εκεί, αν θέλουν και αν βρουν χρόνο να μπορέσουν να κάνουν, αν δεν έχουν κάνει ήδη, backup αυτά τα threads στον υπολογιστή τους και ίσως αργότερα να τα ξαναφτιάξουν εδώ π.χ. updated βέβαια....

Συμφωνω πως ειναι μια βαση δεδομενων που δεν πρεπει να χαθει...Απ την αλλη οταν οι mod's ενος forum καταφευγουν σε αλλα forum για να βρουν τον admin και να παρουν μια απαντηση ...εμενα κατι μου λεει...... και δεν ειναι θετικο....

:o

Link to comment
Share on other sites

Σκασαν μυτη και κατι μπουμπουκακια που καναν το pctech B@RD@LO

(Μονο ενα μπουμπουκι δεν τολμαει να ερθει)..:tw:

Αλλα βλεπω οτι εδω οι υπευθυνοι δεν μασανε.

Παιδια γερα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Elpis

σορρυ για το off topic ρε παιδια αλλα μηπως μπορειτε να μου πειτε και καποια αλλα ελληνικα σιτε για overclocking ? thx

www.overclockers.gr, www.texnokosmos.com

Αυτα ειναι οσα γνωριζω εγω.

Θα συμφωνησω με τον adams για την κινηση των mods. Με λυπει το γεγονος παντως οτι θα χαθει τετοιος ογκος πληροφοριων.

Απο την αλλη αν ουτε οι mods του συγκεκριμενου φορουμ δεν γνωριζουν τι εχει συμβει, δυστυχως νομιζω οτι δεν προκεται να το ξαναδουμε on line. Μακαρι οχι....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist22

Σκασαν μυτη και κατι μπουμπουκακια που καναν το pctech B@RD@LO

(Μονο ενα μπουμπουκι δεν τολμαει να ερθει)..:tw:

Αλλα βλεπω οτι εδω οι υπευθυνοι δεν μασανε.

Παιδια γερα!

Μιας και είμαι καινούριος εδώ θέλω να πιστεύω πως ο συγκεκριμένος τύπος αποτελεί εξαίρεση του κανόνα ότι δε θα βρούμε τέτοιο κοινό εδώ ....αν πάλι είναι πολλοί σαν αυτόν εδώ να μην σας ενοχλούμε κιόλας....απάντηση δεκτή μόνο από κάποιον υπέυθυνο έστω παλιό που να ξέρει τι παίζεται εδώ μέσα και όχι από κα΄ποιον μικροπρεπή και αδαή όπως θα χαρακτήριζα τον συγκεκριμένο

sorry φίλε αν σε προσέβαλα αλλά εσύ νομίζω ότι προσέβαλλες αρκετούς κ χωρίς λόγο

. & - τουλάχιστον μ' εσένα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.