Jump to content



R404 chiller στα σκαρια (PICS - 56K WARNING)


JohnFish

Recommended Posts

Shi(f)t........Τώρα πού έψαξα λίγο τη σελίδα , είδα ότι έχει και αντιπρόσωπο εδώ στην Ελλάδα.......Γιάάάά να πάω από κεί...... :cry:

Greece

Grigoropoulos Automations Ltd.

46 Chiou Street

104 39 Athens

Greece

Tel : +30-10-8837718 / 8837719

Fax : +30-10-8824715

E-mail : grigo@ath.forthnet.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unseen [Χθες, στις 15:45]

Αντε βαλτο επανω...

Aν εννοεις πανω στο pc δυστυχως δεν γινεται μεχρι να παω πανω (Σκωτια που μενω μονιμα). Ολα τα συνεργα του watercooling τα εχω πανω....

Link to comment
Share on other sites

Kαι τα ασχημα μαντατα ηρθαν. Οσο καιρο το εφτιαχνα προσπαθουσα να βρω μια λυση για να μπορεσω να το μεταφερω πανω (Σκωτια) με το courrier να ειναι η πιο επικρατεστεση. Οταν ομως μου ζητησανε 180 ευρω για να τη μεταφορα αλλαξα χρωμα. Οποτε η μοναδικη λυση ειναι η πωληση.

Παντως το χαρηκα πολυ αυτο το πρωτο "ταξιδι" στις θερμοκρασιες υπο το μηδεν. Εννοειτε οτι εχει και συνεχεια αλλα απο τη Σκωτια αυτη τη φορα.

Σορρυ αν σας τα πρηξα :flower: :flower: :flower:

Link to comment
Share on other sites

John... ασχημα νεα βεβαια.. Αλλα τωρα εχεις την πειρα..Παρε τα εργαλεια σου μαζι και εκει στηνεις ενα ακομα σε 30' !!

Ρωτησες με το ταχυδρομειο τι γινεται ?? τελευταιως εχουν βελτιωθει οι υπηρεσιες τους κατα πολυ... Αεροπλανο κλπ και να το παραλαβεις εκει ??

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα αλλα δεν το στελνω με ταχυδρομειο γιατι οπως καταλαβαινεις θα το παραλαβω τουμπαρισμενο κλπ. Ασε που φοβαμαι μην γινει τπτ με τελωνεια και μ@λ@ακιες. Το εψαξα αρκετα το θεμα αλλα δεν βρισκω καποια λυση που να με συμφερει. Γιατι αν ειναι να τους δωσω 180 ευρω να μου το πανε πανω τοτε φτιαχνω και ενα απο την αρχη (που θα γινει ετσι και αλλιως. Απλα πουλαω αυτο για να μαζεψω λεφτα).

Link to comment
Share on other sites

Kατι αλλο ρε παιδια. Θα ηθελα να το δοκιμασω γιατι στο κατω-κατω εγω το εφτιαξα και θελω να δω πως παιζει ειτε το δωσω ειτε οχι. Τι υγρο να βαλω μεσα. Σκεφτομουν για ενα μειγμα μεθανολης και νερου αλλα δεν ξερω που θα βρω μεθανολη. Καμμια ιδεα??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.