Jump to content



PCTECH...NOLOGY.GR ????


YDinopoulos

Recommended Posts

Να το θεωρήσω σαν πουστιά κάποιων καλοθελητών???......... :...:

Με συγχωρείτε γιά το "πουστιά" , αλλά όταν βλέπω τέτοια πράγματα πούστικα μού τη δίνει.......Sorry.......

EDIT : Αυτός πού το σκέφτηκε θα πρέπει να είναι πανέξυπνος............Μην ξεράσω!!!(πού λέει και η αδελφή μου)........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Nedi46

και εγώ σαν νέος και ασκετος μάλλον κάτι με το pctech που άλλαξε διεύθυνση η κάτι τέτοιο!!! Μάλλον!

Το pctech δεν άλλαξε διεύθυνση... τα παιδιά από το pc έφτειαξαν ένα νέο site με αυτό το όνομα..... η βάση του pctech, αν δεν λύσει τα προβλήματα ο Nikolas, δεν υπάρχει διαθέσιμη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 01:20]

Δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο.... το μόνο που θα καταφέρουμε είναι να τσακωθούμε...:)

Οι δυό μας? Γιατί? (συγγνώμη για το chat αλλά εάν δεν κάνει κόπος ας μου το πεί κάποιος σε πμ. Δεν προλάβαμε όλοι το lab στην γέννησή του.)

Link to comment
Share on other sites

Καλά άμα είναι αυτό το thread να καταντήσει ένα thread γεμάτο ειρωνία και κακία απέναντι σε μια νέα προσπάθεια ... ε τι να πεις? Μπορεί να κάνω λάθος. Αν όμως κάποιοι έχουν ορέξεις μόνο για τέτοια ε .... εντάξει. Μπράβο τους.

Ποιος θα μοιράσει τα παράσημα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε RootΧ αλλά ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε?

Νομίζω ένα καλή τύχη στα παιδιά θα ήταν ποιο δίκαιο. Και αν δούμε ******** σε αυτό το forum εννοείται ότι πολύ απλά bookmarks > DELETE και Antios....

Καλό θα ήταν να μην προσπαθούμε να μαντεύουμε ή να κατασκευάζουμε παρασκήνιο που σε τελική μπορεί να μην έχει καμιά σχέση με την πραγματικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν.

Βασικά τους πρώτους μήνες που έμπλεξα με το forum ( μόνο το pctech είχα υπόψη τότε - πριν 1 χρόνο ) κατά κάποιον τρόπο '' έψαχνα '' το νόημα στα posts των άλλων. Αλλά κάτι τέτοιο με οδήγησε ποιο πολύ σε 1-2 καυγάδες παρά σε κάτι ουσιώδες. Τώρα τελευταία προτιμώ να το παίζω αφελής. Λιγότερη ταλαιπωρία, λιγότερη φασαρία, λιγότερος κόπος.

Τώρα αν υπάρχει παρασκήνιο πίσω από το pctechnology δεν με πολύ ενδιαφέρει. Όπως δεν με ενδιέφερε ποτέ το παρασκήνιο πίσω από το pctech, το lab κ.τ.λ.

Το μόνο που βλέπω εγώ είναι μια εκμετάλλευση του ονόματος του pctech αλλά δεν νομίζω ότι αυτό είναι και κάτι το τραγικό.

Υ.Γ. Ακόμα δεν καταλαβαίνω ε? :tomato: Δεν βαριέσαι. :rolleyes:

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.