Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

πήρα και το δίπλωμα του Kanto στην Fire red

πάμε και για τις άλλες (Emerald-Platinum-B/W πριν τις 21-12-12) :p

Τα έπαιξε και η μπαταρία του Ds βέβαια :innocent:

Συνεχίζω με την Emerald, αν έχει κανείς Mew από το event (σε emerald/Fire red/Leaf Green) το θέλω γιατί είδα ότι μου έδωσαν μούφα από save editor :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Από αύριο και μέχρι χριστούγεννα - πρωτοχρονία + (3weeks) έχουμε crysis 1-2 για να θυμηθούμε και να περιμένουμε το 3

Metro 2033 (που έγινε FREE) για να δούμε τι περιμένουμε στο επόμενο ;) και άν αξίζει να το πάρω :p

Need for speed most wanted απλά γιατί τα έπεζα όλα από το πρώτο μέχρι και το the run!

Portal 2 (Γιατί απλά δεν είχα προλάβει να το παίξω καθόλου τον άυγουστο-Σεπτέμβριο)

και τα βασικά μου games είναι league of legends και diablo 3

όπως καταλάβατε έχω μια περίοδο γεμάτη games :p τώρα που θα έχω λίγο χρόνο παραπάνω.

Έγινε επεξεργασία από Nemesis89
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hitman Absolution

Assassin's Creed III

Δοκίμασα τα beta weekends στο Firefall, απίστευτο bytheway, ίσως το μόνο που θα με κάνει να κόψω το Tribes:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Tribes Ascend:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Καθώς και Farcry 3, πολύ προσεγμένο και αυτό, σαν τα άλλα 2

Link to comment
Share on other sites

Βασικά με τόσους τίτλους που κυκλοφόρησαν μαζεμένοι τι να πρωτο παίξεις;

Τερμάτισα Dishonored και Batman Arkham City και τώρα λέω να ξεκινήσω Assassins Creed III ή Hitman Absolution ή Far Cry 3 ή NFS: Most Wanted 2012 :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Far Cry 3. Πολύ καλό, από τα καλύτερα του 2012. Χάθηκα μέσα στη ζούγκλα, με συνεπήρε, για να μη πω την τρομάρα που πήρα όταν γράπωσε κροκόδειλος! Πολύ βελτιωμένο σε σχέση με το 2ο, αλλά δυστυχώς καμία σχέση με το 1ο. Όμορφα γραφικά, πολύ δράση, rpg στοιχεία και διαφορετικοί τρόποι gameplay.

Το παράτησα στο 85%, βαριόμουν να ψάχνω relics και letters. Άσε που το XCOM έφτασε με 1 μήνα καθυστέρηση από το Hut και δεν κρατιόμουν!

Link to comment
Share on other sites

Δείτε μια και αυτά τα δυο games

1: Firefall : [ame=http://www.youtube.com/watch?v=4Pi-NxUU2TQ]Firefall: Gameplay Trailer - YouTube[/ame]

σαν Borderlands mmo

2: Warframe : [ame=http://www.youtube.com/watch?v=SsOgrkdLHD8]Warframe Gameplay Trailer - YouTube[/ame]

cross μεταξύ 3rd person shooter και ψιλο-rpg σε co-op με άλλους 3 μαζί.

Και τα δυο φαίνονται πολύ πορώtic, στο 1ο πείρα μέρος στα beta weekends, στο 2ο περιμένω να μου'ρθει το key. Και στα 2 :worship:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.