Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

To ΜΟ Warfighter έφυγε όπως ήρθε. Κενό και ανούσιο. Έβαλα το Legend of Grimrock και θυμήθηκα τα νιάτα μου. Μου θυμίζει πολύ Stonekeep (τί παιχνιδάρα, ποτέ δεν κατάφερα να το τερματίσω).

Link to comment
Share on other sites

Age of Empires Forgotten Empires !!! Εντάξει απλά τα σπάει .

Υποστηρίζει native wide screen . Εξαλείφει το πρόβλημα με τα frames που είχε το conquerors έστω και σε νέα μηχανάκια , και δίνει 5 νέες φυλές .

Εδώ ένα 5 vs 1 σε custom map στημένο για άμυνα

age2x22013011121542775.jpg

Έγινε επεξεργασία από Athens2004
Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Legend of Grimrock με το λυσάρι ανα χείρας. Δεν γινόταν αλλιώς. Ακόμα και έτσι το έκανα 2 φορές uninstall από τα νεύρα μου! Θυμήθηκα πόσα και πόσα παιχνίδια είχα παρατήσει επειδή μου έσπαγαν τα νεύρα (δεν υπήρχε νετ τότε :whistle2:). Μπράβο για την προσπάθεια στην εταιρεία και μακάρι να συνχίσουν έτσι.

Ξεκίνησα το Book of Unwritten Tales το οποίο φαίνεται αρκετά εύκολο adventure.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται να μου πει κανείς πως λέγεται ένα παιχνίδι που κυκλοφόρησε πριν 1-2 χρόνια και ήταν σε φάση platform (2D νομίζω) που μπορούσαν να παίξουν 2 άτομα (μπορεί και περισσότερα) μαζί από τον ίδιο υπολογιστή;

Αν δεν με απατά η μνήμη μου ήταν με μάγους...

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται να μου πει κανείς πως λέγεται ένα παιχνίδι που κυκλοφόρησε πριν 1-2 χρόνια και ήταν σε φάση platform (2D νομίζω) που μπορούσαν να παίξουν 2 άτομα (μπορεί και περισσότερα) μαζί από τον ίδιο υπολογιστή;

Αν δεν με απατά η μνήμη μου ήταν με μάγους...

Trine ή Magicka?

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Book of Unwritten Tales. Πολύ καλό adventure που αν και έχει παιδικά γραφικά και κακά animation, είναι πολύ καλό, με ωραίους (και λογικούς) γρίφους και μεγάλη διάρκεια.

Έγινε install το Hitman Absolution. Btw, πολύ προσεγμένη η deluxe edition, μου θύμισε τις παλιές εποχές με τις όμορφες θήκες και το ωραίο περιεχόμενο. Δυστυχώς δεν έχει printed manual.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.