Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

το κάψιμό μου έχει φτάσει σε τραγικά επίπεδα τελευταία, παίζω το far cry... στο realistic level.

δεν έχει δεύτερη κουβέντα εκεί, με την πρώτη ριπή φεύγει το armor, με τη δεύτερη πας για reload. πάντως έχω φτάσει μέχρι λίγο πριν από τη μέση...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dpresv

το κάψιμό μου έχει φτάσει σε τραγικά επίπεδα τελευταία, παίζω το far cry... στο realistic level.

δεν έχει δεύτερη κουβέντα εκεί, με την πρώτη ριπή φεύγει το armor, με τη δεύτερη πας για reload. πάντως έχω φτάσει μέχρι λίγο πριν από τη μέση...

με ενεργοποιημενο το invisible mode??

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει expansion με όνομα Night of the Raven. Γερμανική version. Εχω ακόμα και το patch για μετάφραση στα αγγλικα. Ωστόσο η εκδοση του παιχνιδιου που έχω έχει περασμένο ένα patch (official) το οποίο όμως δεν το αναγνωρίζει το expansion...

Link to comment
Share on other sites

Mολις τελειωσα το Act of war, παρα πολυ ωραιο παιχνιδι, μου θυμισε τις παλιες καλες εποχες του C&C Red Alet, ομορφα γραφικα, ολοκληρη ταινια για να κραταει το σεναριο και με καλο δεικτη δυσκολιας, ουτε πολυ ευκολο, ουτε και απελπιστικα δυσκολο.

Αν εξερεσουμε την κλασσικη αμερικανικη προπαγανδα που παιζει ποια σε ολα τα παρεμφερει παιχνιδια, ειναι ισως το καλητερο που κυκλοφορι αυτη τη στιγμη.

Σε οποιον αρεσουν τα strategy το προτινω ανεπιφυλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vasot [Σήμερα, στις 11:46]

STAR WARS KOTOR 2 (περιμενω το patch του για να το παιξω σαν κακος Sith)

Και χωρίς patch μπορείς είσαι sith :) To αν θα είσαι sith η jedi παίζουν ρόλο οι πράξεις σου στο παιχνίδι...

Το πολυαναμενόμενο Patch θα διορθώσει (?) το διάφορα bugs του παιχνιδιού...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.