Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από X-kyramas

άμα ξεσυνδέσεις τα σιντια σου...οκ

Τα ξεσύνδεσα και δεν κάνει τίποτα .

Δεν πειράζει , θα το πάρω από το video club .

Να δοκιμάσω και το expansion του SWAT 4 πρώτα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το swat 4 strechkovs syndicate μου άφησε ανάμεικτες εντυπώσεις . Καλές οι πίστες (7 τον αριθμό) αλλά άχρηστα τα εξαρτήματα που ξεκλείδωσα.

Όσον αφορά το splinter cell chaos theory , με παίδεψε πολύ για να παίξει . Ήταν καλύτερο από το πανδορα , είχε πiό έξυπνο σενάριο .

Τί τα θέλουνε τα AA, AF, SM3 αφού χώρις την πρασινίλα δεν μπορείς να παίξεις ???

Μέχρι να έρθει το Oblivion , θα σκοτώνω την ώρα μου με το civilization 4 , ίσως καλύτερο και από το civilization 2.

Link to comment
Share on other sites

TOCA 3(αν και μου εσπασε τα νευρα με τα απειρα bugs που εχει)

Ξεμπερδεψα με το COD 2 σχετικα γρηγορα σε single player και τωρα εκανα το λαθος να μπω στο WOW

Ειχα πολλα χρονια να πετυχω παιχνιδι που να με κανει να τρεχω να μπω στο σπιτι για να παιξω με τις ωρες

Link to comment
Share on other sites

Τελειώνω το expansion του Painkiller (πνευματική τροφή ενα πραγμα), άρχισα το Crashday (για το ξεκ@@@@@@) και ευελπιστώ σύντομα και το Call of Cthulhu : Dark Corners of the Earth......

όλο δουλειά, δουλειά, δουλειά.....

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το καιρο και οπως φαινεται για αρκετο ακομα, λιωνω με

το Oblivion.

Για στιγμες χαλαρωσης υπαρχει το Warhammer 40.000-Winter Assault.

:)

Godfather-Commandos Strike force-Call of Cthulu ειναι στο περιμενε προς το παρον...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.