Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αφού "ξεπέταξα" τη Λάρα την κουκλάρα (ΤΜ) ξεκίνησα το Ghost Recon:Advanced Warfighter.

Μου φαίνεται καλύτερο από το BF2 και με πολύ πιο ωραία γραφικά όπως και gameplay.

και έχω και 50-60 fps σε 1280Χ1024 (Aniso 8X, shadows low και όλα τα άλλα όσο high πάνε).

Δυστυχώς δεν μπορώ multi για τους γνωστούς λόγους...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

................

πως περναμε τα λειζερ...???

:(

Aν και εχουν περασει κανα 2 χρονια, αν δεν μπορεις να τα περασεις με σκυψιμο/πηδημα τοτε υπαρχει καπου μια καταπακτη.......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kunoobidi

CONDEMNED:Criminal Origins!

Το περιμένω πως και πως το διαόλι!!!Σήμερα κατάφερα και τέσταρα το demo και είναι απλά από τα πιο ατμοσφαιρικά FPS που έχω δει...

Link to comment
Share on other sites

Λόγω του υπολογιστή μου και των υψηλών απαιτήσεων για σοβαρά γραφικά, παιχνιδιών,

περιορίζομαι στο pes5!

Πάντως έχω την ιδέα ότι και 2χ7900GTX σε sli να είχα, μετά από από κάποια διαλείμματα τύπου fear, θα κατέληγα πάλι στο pro... :p

Με την ευκαιρία, αν νομίζει κανείς ότι ξέρει καλό...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami [Χθες, στις 19:18]

Το περιμένω πως και πως το διαόλι!!!Σήμερα κατάφερα και τέσταρα το demo και είναι απλά από τα πιο ατμοσφαιρικά FPS που έχω δει...

ατμοσφαιρικο...μμ ετσι κι ετσι..γιατι απο υποθεση μαπα :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami [17-05-2006 19:18]

Το περιμένω πως και πως το διαόλι!!!Σήμερα κατάφερα και τέσταρα το demo και είναι απλά από τα πιο ατμοσφαιρικά FPS που έχω δει...

Καλό είναι αλλά χρησιμοποιεί την μηχανή του fear και είναι και λίγο πιο βαρύ από το τελευταίο. Για να το ευχαριστηθείς χρειάζεσαι >7800gt

Link to comment
Share on other sites

Χθες δοκίμασα κι εγώ, μετά από αρκετό καιρό που είχα παίξει το demo, την ολοκληρωμένη έκδοση του condemned.Μου άρεσε πάρα πολύ η ατμόσφαιρά του.Φοβάμαι όμως ότι καταντά πολύ γρήγορα επαναλαμβανόμενο.Πάντως λόγω διαβάσματος δεν ξέρω αν θα το συνεχίσω( καλά όλο έτσι λέω!).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

ατμοσφαιρικο...μμ ετσι κι ετσι..γιατι απο υποθεση μαπα :TD:

Ποιό FPS με εξαίρεση ίσως το HL2 έχει υπόθεση?Q4?D3?Ίσως το Riddick λίγο και αυτό γιατί είχε κάπου να πατήσει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami

Ποιό FPS με εξαίρεση ίσως το HL2 έχει υπόθεση?Q4?D3?Ίσως το Riddick λίγο και αυτό γιατί είχε κάπου να πατήσει...

Deus Ex ftw

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.